Menu

Secrets of the Tomb

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Secrets of the Tomb

Secrets of the Tomb Online Zdarma AutomatMytologie je jedním z těch nejoblíbenějších témat ve světě výherních automatů. Tento výherní automat zdarma zpracovává právě toto téma. Tento konkrétní výherní automat vypráví o staré egyptské mytologii. Pokud máte rádi podobné výherní automaty, tento představuje jeden z těch nejkvalitnějších top automatů. Tato automatová hra je naplněna vzrušujícími a zábavnými prvky. Na druhé straně budete mít šanci vyhrát také fantastické ceny, stačí do hraní tohoto výherního automatu zdarma investovat trošku svého času.

Secrets of the Tomb Online Zdarma Automat

 

Vzhled i design tohoto automatu je velmi klasický. Tento úžasný výherní automat zdarma nabízí spoustu záhad, které můžete rozluštit. Tyto záhady vedou hráče až k hluboce skrytým tajemným hrobkám. Každá záhada je spojena se skvělou odměnou. Ty a všechny dostupné bonusové funkce z vás mohou udělat opravdového boháče. Tento výherní automat má celkem 5 válců a 30 výherních linií. Než se pustíte do hraní, musíte nejdříve stanovit vaše sázky. Minimální hodnota sázky je 1 cent, zatímco maximální sázka činí 10 dolarů. Chcete-li ale z tohoto výherního automatu vytěžit maximum, doporučujeme hrát s maximálními sázkami, jinak vám některé z těch nejlepších funkcí nebudou dostupné. Vždy ale budete moci využít wild a scatter symbolů a v každém kole získat až 10 000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti