Menu

Secret Potion

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret Potion

Secret Potion Automat Online ZdarmaVýherní automat Secret Potion je automatovou hrou, ve které bude probíhat celá řada vědeckých experimentů s malou laboratorní myškou. Na konci experimentu je myš ponechána svému osudu, protože nemá absolutně žádné jiné místo, kam by mohla jít. Nicméně tyto vědecké pokusy ne vždy vedou ke zcela normálním výsledkům. Může se tak stát, že se z myšky stane obrovský silák nebo něco jiného. Vy ale této šedé myšce můžete pomoci najít svoji odvetu.

Secret Potion Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je svým způsobem drzý ale také ho do určité míry můžete předpovídat. Naprosto vše, co se v něm odehrává, se může rozdělit na očekávané a neočekávané. Automat je vytvořen v rozhraní HTML5 a zahrát si ho tak můžete úplně všude na vašem mobilním zařízení.

Výherní automat Secret Potion obsahuje standardní rozvržení s 5 válci a 25 výherními liniemi. Hlavní obrazovka je vybavena běžnými ovládacími funkcemi, jako je nastavení sázek a aktivace automatické hry. Využijte tato tlačítka k nastavení takové sázky, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Herní symboly

Všechny herní symboly vychází z tématu vědeckých pokusů a celá scéna tohoto hracího automatu je umístěna právě do vědecké laboratoře. Mezi symboly patří vědecké pomůcky a různé symboly myší, která byla nějak transformována.

Kdykoli na válcích získáte symbol zkumavky se světélkující tekutinou, můžete se pokusit o doplnění této tekutiny. Podle úrovně naplnění zkumavky budou na válcích odhaleny různé wild symboly. Scatter symbolem je šílený vědec, který s sebou nese i násobitele.

No comments

Napsat komentář