Menu

Secret of Pharaoh

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Secret of Pharaoh

Automat Secret Of Pharaoh Online ZdarmaSecret of Pharaon je výherním automatem s 25 výherními liniemi od vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Uhodnout téma tohoto automatu je velmi jednoduché. Automat pojednává o Egyptu a je naplněn egyptskými symboly. Nejde ale o klasický starý výherní automat. Všechny symboly i celé téma je zpracováno velmi moderně. Automat navíc obsahuje spoustu funkcí, které ale nemusí sedět všem vysokým sázkařům. Tento automat je totiž lehčí povahy, co se týče výplat. Maximální počet vsazených mincí na jednu linii je 25. Wild symbolem je Tutanchamon, který v tomto výherním automatu zdarma může nahradit všechny ostatní hrací symboly. Scatter symbolem je mumie, která pro vás má 10, 20 nebo 30 spinů zdarma. Stačí mumii umístit na ta správná hrací pole. Během spinů zdarma budou všechny vaše výhry zdvojnásobeny. Znamená to, že při výhře jednoho dolaru získáte během spinů zdarma dolary dva. A to je jen jedna z funkcí, která z této automatové hry dělá velmi zajímavý kousek.

Automat Secret Of Pharaoh Online Zdarma

 

V nabídce tohoto automatu je i další bonusová hra. Jak jistě víte, pyramidy jsou zahaleny spoustou tajemství. Když se na válcích tohoto automatu objeví pyramida, tak se můžete začít těšit na záhadnou bonusovou hru. Před sebou uvidíte deset symbolů, z nichž si můžete vybrat celkem čtyři a můžete se tak snažit objevit ukrytý poklad. Vysoké výhry získáte i za symbol truhlice pokladů. To ale není zdaleka vše. Čeká na vás i další bonusová hra. Tu spustíte třemi a více symboly princezny Nefertiti. Poté se před vámi v tomto výherním automatu zdarma objeví 15 symbolů, které vám podle svého seřazení vyplatí skvělé výhry.

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti