Menu

Sea of Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Sea of Gold

Sea of Gold Automat Online ZdarmaVývojáři výherních automatů zdarma si speciálně oblíbili výherní automaty s podvodním tématem. Tento úžasný výherní automat zdarma se také zaměřil na nádherný podmořský svět a jeho skryté poklady. Vývojářská společnost Games OS odvedla při vytváření tohoto automatu opravdu skvělou práci. Jeho grafická stránka je velmi kvalitní a to stejné platí i o animacích. V automatu můžete narazit hned na dva druhy hracích symbolů. Prvním druhem jsou tematické symboly. Čekají na vás různé symboly ryb a truhlic s poklady. Na druhou stranu zde ale narazíte na symboly čísel a písmen. Výhry, které získáte za tyto symboly, nedosahují takových hodnot, ale za to jsou ve srovnání s výhrami z tematických symbolů mnohem častější. Zaručuji vám, že na světě neexistuje lepší moře na potápění, než je toto moře plné zlata, ve kterém narazíte na nádherné poklady.

Sea of Gold Automat Online Zdarma

 

Naprosto vše v tomto výherním automatu zdarma bylo vytvořeno za jedním jediným účelem, a to aby všichni hráči v každém kole získali skvělé výhry. Výherní automat Sea of Gold vám nabídne 243 výherních linií. Počet výherních linií změnit nemůžete, ale nastavit je možné hodnotu vaší sázky. Minimální sázka začíná na 0,5 mince a maximální sázka dosahuje až 400 mincí. Stejně jako všechny ostatní kvalitní výherní automaty vám i tento výherní automat zdarma nabídne ty nejvyšší výhry pouze při hře s těmi nejvyššími sázkami. Rytmus hry můžete nastavit pomocí funkcí automatické hry a turbo hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti