Menu

Samurai

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Samurai

Samurai Automat Online ZdarmaVývojářská společnost SGS Universal je ve světě online výherních automatů zdarma jednou z nejznámějších. Má na kontě už spoustu výherních automatů s různými tématy, včetně jednoho, který vám představí starověké Japonsko a samuraje, kteří statečně brání svoji zemi proti nepřátelským útokům.

Samurai Automat Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat je navržen naprosto skvěle. Jeho grafická stránka je výjimečná, animace plynulé a živé a doprovodná hudba skvěle ladí s použitým tématem. Všechny mediální i herní prvky jsou navrženy v naprostém souladu a mohou tak hráčům nabídnout spoustu vzrušující zábavy.

Průběh hry je při tom velmi jednoduchý a to stejné se dá říci i o ovládání tohoto online výherního automatu. K dispozici budete mít celkem 5 válců, 3 řádky a 25 výherních linií. 25 výherních linií je při tom maximální počet a zahrát si můžete klidně i s jednou jedinou výherní linií. Musíte si ale uvědomit, že v tom případě dosáhnete nižší frekvence výher. Mimo počtu aktivních výherních linií můžete také nastavit hodnotu sázky na výherní linii, která se pohybuje od 0,01 do 5 mincí. Maximálně si tak můžete zahrát s 25 výherními liniemi a 5 mincemi na každou výherní linii, což dohromady dává celkovou sázku v hodnotě 125 mincí. Tato sázka je velmi důležitá, protože aktivuje maximální jackpot nabízený tímto výherním automatem zdarma. Ten má hodnotu 25 000 mincí a jedná se o částku, která dokáže splnit sny většiny hráčů. V tomto výherním automatu zdarma se nezapomnělo ani na bonusové funkce v podobě wild symbolů, scatter symbolů a násobitelů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti