Menu

Russian Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Russian Tales

Russian Tales Automat Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je vaší příležitostí na návštěvu Ruska a poznání jeho bohaté kultury. Nejde ale jenom o tohle. Během této prohlídky budete mít navíc příležitost získat opravdu neuvěřitelné ceny. Russian Tales je video automatem s 5 válci, třemi řádky a 20 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Zároveň se jedná o jeden z těch nejoblíbenějších automatů této společnosti. Jeho design je naprosto úžasný a v některých prvcích se podobá i jednomu z dřívějších výherních automatů s názvem Russian Myth.

Russian Tales Automat Online Zdarma

 

Grafická stránka tohoto automatu je podařená a to stejné platí i o použitých animacích. K tématu se skvěle hodí i doprovodná hudba. Průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je jednoduchý a vy budete do hry aktivně zapojeni již od samého spuštění automatu. Ještě než se pustíte do roztáčení válců, je nutné nastavit hodnotu sázky, počet aktivních výherních linií a když je to potřeba, tak i počet her odehraných v rámci automatické hry. Úvodní sázka na výherní linii se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Počet aktivních výherních linií je možné nastavit kdekoli od 1 do 20. Ty nejvyšší výhry jsou ale dostupné pouze při hraní s maximální sázkou a maximálním počtem výherních linií. Pokud jste ale ve světě výherních automatů nováčci a nechcete příliš riskovat, radíme vám začít s nižšími sázkami. Tento výherní automat pro vás má navíc připraveny i speciální funkce, které vaše výhry ještě vylepší. Narazit můžete například na wild symboly, scatter symboly nebo mini bonusové hry, které vám přinesou pořádné bohatství.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti