Menu

Russian Tales

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Russian Tales

Russian Tales Automat Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je vaší příležitostí na návštěvu Ruska a poznání jeho bohaté kultury. Nejde ale jenom o tohle. Během této prohlídky budete mít navíc příležitost získat opravdu neuvěřitelné ceny. Russian Tales je video automatem s 5 válci, třemi řádky a 20 výherními liniemi, který pochází z dílny vývojářské společnosti SGS Universal. Zároveň se jedná o jeden z těch nejoblíbenějších automatů této společnosti. Jeho design je naprosto úžasný a v některých prvcích se podobá i jednomu z dřívějších výherních automatů s názvem Russian Myth.

Russian Tales Automat Online Zdarma

 

Grafická stránka tohoto automatu je podařená a to stejné platí i o použitých animacích. K tématu se skvěle hodí i doprovodná hudba. Průběh hry tohoto výherního automatu zdarma je jednoduchý a vy budete do hry aktivně zapojeni již od samého spuštění automatu. Ještě než se pustíte do roztáčení válců, je nutné nastavit hodnotu sázky, počet aktivních výherních linií a když je to potřeba, tak i počet her odehraných v rámci automatické hry. Úvodní sázka na výherní linii se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Počet aktivních výherních linií je možné nastavit kdekoli od 1 do 20. Ty nejvyšší výhry jsou ale dostupné pouze při hraní s maximální sázkou a maximálním počtem výherních linií. Pokud jste ale ve světě výherních automatů nováčci a nechcete příliš riskovat, radíme vám začít s nižšími sázkami. Tento výherní automat pro vás má navíc připraveny i speciální funkce, které vaše výhry ještě vylepší. Narazit můžete například na wild symboly, scatter symboly nebo mini bonusové hry, které vám přinesou pořádné bohatství.

 

No comments

Napsat komentář