Menu

Royal Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Win

Royal Win Automat Online ZdarmaVýherní automat Royal Win se zabývá pečlivě promyšlenými královskými intrikami. Tento výherní automat byl navržen v pestrých barvách s velmi elegantním designem a nádhernou grafickou stránkou.

Royal Win Automat Online Zdarma

 

Mezi symboly patří symboly karetních barev, které jsou zde reprezentovány ve tvaru diamantů. Ty se nachází na sametové tmavě červené oponě, která představuje pozadí automatu. Mimo symbolů jednotlivých karetních barev zde narazíte i na další karetní symboly, které zde ale nemají podobu klasických karet. Jedná se o samostatné postavy, které vypadají velmi vznešeně a honosně. Příkladem může být realisticky vypadající šašek.

Celkový design tohoto automatu je velmi jednoduchý, ale při tom na vás bude působit luxusním dojmem. Doprovodný soundtrack zní sice dramaticky, ale nebude vás při hraní nijak rušit.

Herní funkce

Informace tabulky výplat naleznete přímo na herní obrazovce a budete tak ušetřeni neustálému přepínání mezi jednotlivými obrazovkami. Samotná hra je velmi originální. Výherní linie v tomto výherním automatu neexistují a vaše výherní kombinace tak můžete tvořit na celé herní ploše. Bude stačit, když se budou zobrazovat na sousedních válcích. Pro vytvoření výherních kombinací nicméně musíte spojit minimálně 5 stejných symbolů a maximálně 12. Tu nejvyšší výhru získáte při spojení 12 nejhodnotnějších symbolů.

V tomto online automatu nenarazíte na žádné speciální symboly jako scatter symboly nebo wild symboly. Vaší pomocí zde bude pouze počítadlo spinů zdarma. Toto počítadlo se bude naplňovat vždy po každém kole bez výhry. Jakmile zažijete pět těchto kol po sobě, tak bude aktivován nekonečný počet spinů zdarma, které budou probíhat až do získání alespoň jedné výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti