Menu

Reely Roulette

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Reely Roulette

Reely Roulette Online Automat ZdarmaTento výherní automat zdarma je součástí řady automatů, které spojují klasické hazardní hry s výherními automaty. Tento konkrétní výherní automat zdarma je založen na hazardní hře Ruleta. Existují i další automaty, které jsou kombinací automatu s bingem a pokerem. Tvůrce tohoto automatu nabídl nadšencům do výherních automatů skvělou příležitost zahrát si oblíbené automaty a k tomu navíc i výše zmíněné hazardní hry. Všechny zmíněné hry mají velmi vysokou kvalitu a jsou vytvořeny právě tak, aby hráčům poskytly co nejvyšší výhry.

Reely Roulette Online Automat Zdarma

 

I tento výherní automat se skládá z 5 válců a 30 výherních linií. Počet výherních linií si můžete před každým zatočením upravit podle vlastních požadavků od 1 do 30. Ruleta se v tomto výherním automatu promítá do různých oblastí, zvláště je pak patrná při hře s vedlejší sázkou a v bonusové hře. Symboly a další prvky automatu jsou také s ruletou skvěle propojeny.Wild symbolem je například samotná ruleta, která vám vyplatí okamžité výhry. Mimo to na vás čeká i úžasná bonusová hra, kterou můžete aktivovat pomocí scatter symbolů, a která vám nabídne ještě více rulety.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti