Menu

Reely Poker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Reely Poker

Automat Reely Poker Online ZdarmaJedná se o jeden z těch nejpopulárnějších výherních automatů zdarma založených na pokeru. Někteří možná ani tuto hru nebudou považovat za výherní automat, a to hlavně díky jeho skvěle navrženému pozadí. Tento výherní automat zdarma na sebe vzal podobu inspirovanou starým westernem. Vše včetně samotných symbolů je staromódní a inspirované starými dobrými časy. Zvukový doprovod by ale mohl být mnohem lepší. Na celkovou kvalitu automatu to má ale minimální dopad.

Automat Reely Poker Online Zdarma

 

V tomto úžasném výherním automatu zdarma na vás čekají skvělé ceny a i pár výrazných bonusových funkcí, včetně vedlejší sázky. Jedná se o automat s 5 válci a maximálně 30 výherními liniemi. Minimálně můžete hrát i s jednou výherní linií. Pokud jste začátečníkem a hledáte méně rizikový výherní automat, který je zároveň velmi zábavný, tak hra s nižším počtem výherních linií je tou pravou volbou. Když na druhou stranu hledáte skvělou zábavu a skvělé ceny, tak doporučuji aktivovat všech 30 výherních linií. V tomto výherním automatu zdarma na vás čeká wild symbol v podobě jokera, který je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem a nabídne vám okamžitou výhru v hodnotě až 1000x vaší celkové sázky. Druhým nejhodnotnějším symbolem je symbol krále, který vám vyplatí výhru v hodnotě 500x vaší celkové sázky. To nejlepší na vás ale čeká v podobě bonusové hry, kterou můžete aktivovat scatter symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti