Menu

Reely Bingo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Reely Bingo

Automat Online Reely Bingo ZdarmaReely Bingo je docela zvláštní hrou, jedná se totiž o spojení výherního automatu a binga. Základní obrazovka hry se podobá výherním automatům zdarma, ale symboly jsou podobné bingo míčkům. Mimo to je do automatu vložena i skvělá bonusová hra, která je s bingem spojena ještě více. Design tohoto automatu je na velmi slušné úrovni. Grafická stránka, animace i další prvky jsou na dobré úrovni a mohou tak hráčům nabídnout skvělé herní zážitky.

Automat Online Reely Bingo Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma reprezentují hlavně jeho tři bonusové hry. Jednou z nich je vedlejší hra bingo. Další dvě bonusové hry jsou ale mnohem štědřejší a obě dvě můžete aktivovat pomocí scatter symbolů. Jedná se o výherní automat s 5 válci a 25 výherními liniemi. A mimo to, že můžete stanovit své sázky při hlavní hře, můžete také v tomto výherním automatu zdarma vytvořit vedlejší sázku. Sice vás to bude stát více peněz, ale definitivně to vylepší vaše šance na získání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti