Menu

Reely Bingo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Reely Bingo

Automat Online Reely Bingo ZdarmaReely Bingo je docela zvláštní hrou, jedná se totiž o spojení výherního automatu a binga. Základní obrazovka hry se podobá výherním automatům zdarma, ale symboly jsou podobné bingo míčkům. Mimo to je do automatu vložena i skvělá bonusová hra, která je s bingem spojena ještě více. Design tohoto automatu je na velmi slušné úrovni. Grafická stránka, animace i další prvky jsou na dobré úrovni a mohou tak hráčům nabídnout skvělé herní zážitky.

Automat Online Reely Bingo Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma reprezentují hlavně jeho tři bonusové hry. Jednou z nich je vedlejší hra bingo. Další dvě bonusové hry jsou ale mnohem štědřejší a obě dvě můžete aktivovat pomocí scatter symbolů. Jedná se o výherní automat s 5 válci a 25 výherními liniemi. A mimo to, že můžete stanovit své sázky při hlavní hře, můžete také v tomto výherním automatu zdarma vytvořit vedlejší sázku. Sice vás to bude stát více peněz, ale definitivně to vylepší vaše šance na získání výher.

No comments

Napsat komentář