Menu

Queen of Thrones

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Queen of Thrones

Queen of Threones Online Automat ZdarmaQueen of Thrones je jedinečný výherní automat zdarma, který vychází ze hry Šachy. V podstatě je se šachy propojen každý prvek této hry. Základní pravidla se ale těm šachovým vůbec nepodobají a jsou použita pravidla výherních automatů. Abyste vyhráli jakoukoli cenu, musíte vytvořit výherní kombinaci na aktivní výherní linii. To je základní strategie použitá u všech výherních automatů zdarma. Šachová část je zde aplikovaná pomocí bonusových funkcí.

Queen of Threones Online Automat Zdarma

 

Tento konkrétní výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií. Počet výherních linií na jedno zatočení je fixně nastaveno na 30 a nemůžete ho nijak změnit. Využít můžete také režim automatické hry, která je ale omezena na 30 zatočení. V tomto výherním automatu na vás čeká wild symbol, který se vám bude určitě hodit. Může totiž nahradit jakýkoli běžný hrací symbol a přeměnit zdánlivě nevýherní kombinaci ve výherní. Wild symbol je k tomu navíc tím nejhodnotnějším symbolem této automatové hry a může vám přinést okamžité výhry v hodnotě až 2500x vaší původní sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti