Menu

Pretty Housewive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pretty Housewive

Pretty Housewive Automat Online ZdarmaKdo by si nepřál vidět nebo stát se okouzlující služebnou? Právě to je důvod, proč vývojářská společnost SGS Universal vybrala pro svůj další výherní automat zdarma právě toto téma. Služebné, se kterými se zde ale setkáte, nejsou ale žádnými běžnými služebnými. Jsou opravdu nádherné, což je samozřejmě skvělé, ale mnohem důležitější je, že vám přinesou neuvěřitelně vysoké peněžní výhry. Navíc mají připraveny obrovské částky opravdu pro každého, kdo jejich místo působiště navštíví.

Pretty Housewive Automat Online Zdarma

 

Tyto služebné jsou samozřejmě z dřívější generace, přesněji někde z padesátých let minulého století. Je to zřetelné z celé grafické stránky i všech dodatečných mediálních prvků, které jsou dotaženy do nejmenších detailů a dosahují obrovské kvality. V tomto výherním automatu zdarma tak nečekejte jedinou chybičku.

Výherní automat Pretty Housewives se rozkládá celkem na 5 válcích se třemi řádky a 20 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastavitelný od 1 do 20 a to stejné platí i o hodnotě sázek na výherní linii. Ta se může pohybovat od 0,01 do 5 mincí. Změnou těchto dvou hodnot můžete změnit hodnotu celkové sázky, která se může pohybovat od 0,01 do 100 mincí. Právě ta nejvyšší sázka 100 mincí je vaším klíčem k tomu nejvyššímu nabízenému jackpotu tohoto výherního automatu online, který má hodnotu úžasných 20 000 mincí. Tuto výhru vám vyplatí scatter symbol, ale to není zdaleka vše. Scatter symbol je totiž i vaším klíčem ke spinům zdarma. Jeho pomocí můžete aktivovat až 12 spinů zdarma, které s sebou oproti základní hře přináší i další speciální výhody.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti