Menu

Potion Factory Leander

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Potion Factory Leander

Potion Factory Automat Zdarma OnlineJedná se o naprosto výborný výherní automat zdarma a pravděpodobně se bude řadit i mezi ty nejbarevnější automaty na trhu. Hlavní postavou jsou Minions, ale ne ti Minions, jaké znáte z kresleného filmu. Nicméně tito Minions jsou také velmi srandovní kreslené postavičky a ve výherním automatu Potion Factory vám nabízí velmi slušné ceny. Stačí s nimi strávit trošku času. Grafická stránka a další média jsou průměrné kvality, ale průběh hry to nijak nenarušuje.

Potion Factory Automat Zdarma Online

 

Jedná se o pětiválcový výherní automat zdarma se 40 fixními výherními liniemi. Mimo to na vás čekají také bonusové funkce, které dokáží úžasný vynásobit všechny vaše výhry. Narazit můžete na expandující wild symboly, spiny zdarma a jedinečné bonusové funkce, jako je například funkce speciálního X lektvaru. S touto hrou je také spojena speciální funkce zvaná Nudge, která dokáže virtuálně zvýšit počet výherních linií. Nejvyšší výhru v tomto výherním automatu zdarma získáte za symbol loga automatu, který dokáže vaši sázku vynásobit až 500x. Následujícím hodnotným symbolem je symbol třech Minions.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti