Menu

Polar Tale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Polar Tale

Polar Tale Automat Online Zdarma Polar Tale je jednoduše úžasným výherním automatem zdarma. Výherní automaty online, které vypráví o navždy bílém kontinentu, jsou velmi vzácné. Nyní máme díky vývojářské společnosti Games OS konečně šanci prozkoumat tento kontinent i jeho poklady. Navíc co se týče grafiky a animací se jedná o jeden z těch nejlépe navržených a vytvořených výherních automatů. To, ve spojení s velmi studeným vzezřením tohoto výherního automatu zdarma, vás stoprocentně přenese na tento zasněžený kontinent jako nikdy před tím. Abyste si hraní na tomto výherním automatu užili na maximum, musíte si o automatu zjistit veškeré informace. K ovládání slouží ovládací panel, který je umístěn ve spodní části herní obrazovky. Na stejném místě najdete i tlačítko pro otevření tabulky výplat.

Polar Tale Automat Online Zdarma

 

Já osobně každému hráči zobrazení tabulky výplat doporučuji, a to ještě před zahájením hry. V tomto výherním automatu zdarma budete mít k dispozici celkem 5 válců se 30 výherními liniemi. Počet výherních linií na jedno zatočení je nastavitelné, a to stejné platí i pro hodnotu vsazených mincí. Nastavením těchto hodnot získáte výši vaší celkové sázky, která se může pohybovat od 0,2 do 2 mincí na jedno zatočení. Celý soubor symbolů je tím nejlepším souborem, který jsem v poslední době viděl. Mezi symboly patří typická zvířata žijící na severním pólu. Tím nejhodnotnějším symbolem je 5000 mincí, ale ve hře je i spousta dalších vysokých cen, které přesahují 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti