Menu

Lucky Tango

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Lucky Tango

Online Automat Zdarma Lucky TangoDíky televizním pořadům jako Stardance se v poslední době stalo tančení velmi populární aktivitou. Tak populární, že se tanec dostal i do samotného světa výherních automatů zdarma. Tento skvělý výherní automat s pěti válci a 20 výherními liniemi je toho nejlepším příkladem. Počet výherních linií si navíc můžete nastavit podle vlastního přání, od 1 do 20. Ve výherním automatu Lucky Tango naleznete dva typy symbolů. První skupinou jsou symboly klasických hracích karet. Druhá supina je mnohem důležitější, protože právě tyto symboly jsou propojeny se světem tance. Mezi ně patří kytary, akordeony, červené taneční boty a taneční pár vznášející se v rytmu tanga. Design těchto symbolů a dalších grafických prvků není zrovna dech beroucí, je ale dostatečně dobrý na to, aby vám automat dokázal poskytnout prvotřídní zábavu.

Online Automat Zdarma Lucky Tango

 

V tomto výherním automatu zdarma není ani přemrštěné množství bonusových funkcí. Jedinou bonusovou funkcí jsou v podstatě spiny zdarma, které v tomto výherním automatu zdarma spustíte scatter symbolem v podobě harmoniky. Výhodu vám ale poskytne i wild symbol v podobě červené růže. Tento symbol totiž dokáže nahradit všechny ostatní symboly mimo scatteru a tvořit tak více výherních kombinací. Červená růže je zároveň tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu zdarma, který vám vyplatí až 5000x vaší původní sázku.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti