Menu

Nights Of Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Nights Of Fortune

Nights Of Fortune Automat Online ZdarmaVýherní automat Nights of Fortune je inspirovaný kouzlem a tajemností Blízkého orientu. Toto téma je navíc nádherně vizuálně zpracováno.

Nights Of Fortune Automat Online Zdarma

 

Co se týče vizuálních efektů, tak zde tvůrci tohoto automatu opravdu zazářili. V celém tomto výherním automatu převládají tmavé tóny s náznakem černé magie, ke které se tmavé odstíny hnědé a modré barvy skvěle hodí. Na první pohled vypadá tento výherní automat naprosto dokonale, a to se přenáší i na herní symboly. Mezi nimi narazíte na meče, lampy, hady a velbloudy.

Celý tento výherní automat se rozprostírá na pěti válcích s 50 výherními liniemi, které si hráči mohou nastavit flexibilně podle sebe. Hodnota vsazených mincí se pohybuje od 0,01 do 10,00. Hráči si tak mohou vsadit celkem od 0,50 až do 500 mincí na jedno zatočení. Na výběr je tak z celé řady hodnot sázek, které jsou při hraní doprovázeny skvělou kombinací vysokých i drobnějších výplat.

Speciální herní symboly

Speciální funkcí tohoto výherního automatu jsou spiny zdarma. Ty spustíte po zobrazení scatter symbolu pouštního poutníka. Získat můžete celkem až 15 spinů zdarma s násobitelem 7x. Pod válci naleznete tlačítko, kterým spiny zdarma spustíte. Dalším speciálním symbolem je wild symbol v podobě břišní tanečnice. Tento symbol funguje jako expandující wild symbol, ale může také tvořit vlastní výherní kombinace. Za tři nebo více symbolů lampy si nakonec můžete zahrát mini bonusovou hru výběru z možností. Všechny symboly tohoto automatu vypadají velmi tajemně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti