Menu

New York Gangs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

New York Gangs

New York Gangs Automat Online Zdarma Výherní automaty zdarma s tématem různých gangů jsou na trhu s výherními automaty tím největším lákadlem. Je to tím, že asi všichni sníme o tom, jaké by to bylo žít život gangstera a pohybovat se mimo zákon. Většina z nás to ve vlastním životě nikdy nezažila a právě proto vývojářská společnost Games OS přišla s tímto online výherním automatem zdarma, který simuluje smyšlený online svět, ve kterém máte šanci postavit se do role zákeřníků. Druhým aspektem tohoto výherního automatu zdarma je fakt, že New York byl ve třicátých letech minulého století opravdovou kolébkou gangů, takže pro vstup do podsvětí není žádné lepší místo než New York.

New York Gangs Automat Online Zdarma

 

S jistotou vám také řeknu, že snaha vývojářské společnosti Games OS o simulování tohoto světa byla velmi úspěšná. Mimo to, že se můžete podívat do světa New Yorských gangsterů, tak si v tomto výherním automatu budete moci rozdělit i jejich bohatství. Design automatu je fantastický. Po všech stránkách, včetně animací, grafiky a průběhu hry, je tento výherní automat zdarma ohromným úspěchem. Dokonce i doprovodná huba se k tématu skvěle hodí. Tento velmi speciální svět gangsterů je vytvořen na 5 válcích se 30 nastavitelnými výherními liniemi. Abyste do tohoto světa ale vstoupili, musíte si nejdříve nastavit svoji sázku. Celý tento proces je velmi jednoduchý a můžete k tomu použít změnu hodnoty sázky na linii nebo změnu počtu aktivních výherních linií. Využít je také možné tlačítko Bet Max, které vám automaticky zahájí hru s tou nejvyšší sázkou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti