Menu

Mr.Monkey

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mr.Monkey

Mr.Monkey Automat Online Zdarma Jedná se o velmi speciální výherní automat zdarma a na rozdíl od všech ostatních výherních automatů, které jsou na trhu dostupné, je zde nabízená dávka zábavy a finančních výher stejná. Výherní automat Mr. Monkey zdarma je projektem vývojářské společnosti Games OS. Kvalita celé hry je po všech stránkách na vysoké úrovni a automat vás tak dokáže snadno přenést do samotného srdce amazonské džungle, aniž byste se zvedli ze židle. Rozvržení automatu obsahuje celkem 5 válců s 50 vzrušujícími výherními liniemi. Na druhou stranu je tento skvělý výherní automat zdarma také naplněn spoustou speciálních funkcí, jako jsou scatter symboly, spiny zdarma a celá řada násobitelů.

Mr.Monkey Automat Online Zdarma

 

Tento výjimečný hrací automat online si tak naplno užijí všichni hráči vyhledávající vzrušující ceny, ale i ti, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou výpravu do džungle. Design automatu je excelentní. Pozadí obrazovky i zvukové efekty jsou spolu perfektně propojeny. Systém sázek v tomto výherním automatu zdarma také není nijak obtížný. Sázky se pohybují od 2,50 do 200 eur na jedno zatočení. Počet výherních linií je fixní a v každém kole tedy zůstává stejný. Ta nejnižší výhra je v tomto výherním automatu v porovnání s ostatními automaty v odvětví poněkud vyšší. K dispozici za to ale budete mít celou řadu tematických symbolů, které každý skrývá nějakou výplatu. Konkrétní výherní kombinace a jejich výplaty si můžete prohlédnout v tabulce výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti