Menu

Megadeth

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Megadeth

Megadeth - Automat Zdarma OnlineMegadeth je jednoduše skvělým výherním automatem zdarma. Tento úžasný automat je inspirovaný legendární hudební kapelou Megadeth. Kapela Megadeth je v podstatě jednou ze čtyř největších skupin ve svém žánru. A mimo strhující hudební zážitky nabízí tento výherní automat také mega výhry. Jste-li fanoušky metalu, tak je tento výherní automat stvořený právě pro vás. Vyvolá ve vás pocit, jako byste se účastnili jednoho z jejich živých koncertů. Dokonce i samotné pozadí automatu ve vás vyvolá vzpomínky na tuto kapelu.

Megadeth – Automat Zdarma Online

 

Symboly jsou opravdu senzační a obsahují všechny členy této skupiny. Mimo členy kapely je zde ještě kytara, buben a zvuková technika. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje mimo jiné i dvě speciální funkce, které vaše výhry opravdu pozvednou. Jednou z nich jsou běžné spiny zdarma a druhou funkcí je funkce Pick me up, která byla speciálně vytvořena pro tento výherní automat, aby hráče dokázala ještě více natěšit. Počet válců tohoto automatu je limitován počtem 5, ale výherních linií budete mít k dispozici daleko více, je jich totiž rovných 40.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti