Menu

Mandarin Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Mandarin Fortune

Mandarin Fortune - Online Automat ZdarmaExistuje spousta výherních automatů inspirovaných čínskou kulturou a tento patří rozhodně mezi jeden z těch nejúspěšnějších. Jste-li fanoušky výherních automatů s asijským tématem, pak byste tento výherní automat zdarma rozhodně neměli vynechat. Herní zážitky, které na vás v tomto úžasném automatu zdarma čekají, jsou jednoduše senzační. V automatu je představena ta nejobdivuhodnější čínská kultura pomocí vysoce kvalitní grafiky, animací a doprovodných zvukových efektů.

Mandarin Fortune – Online Automat Zdarma

 

Mandarin Fortune je pětiválcovým výherním automatem zdarma, který obsahuje spoustu vzrušujících výher. Výherních linií máte k dispozici celkem 20. Počet výherních linií i výše sázky na jedno zatočení si můžete velmi jednoduše nastavit podle vlastních požadavků. To nejlepší z tohoto automatu ale získáte pouze při aktivaci všech výherních linií a při sázení vyšších částek. Abyste si tento výherní automat vyzkoušeli, můžete si zahrát zdarma verzi. Symboly automatu jsou rozděleny na dvě skupiny. První skupinu představují karetní symboly od 10 po eso, které vám ale nabízí pouze nízké výhry. Druhá skupina symbolů je mnohem důležitější a obsahuje spoustu symbolů tradičních čínských artefaktů, které vám nabídnou velmi vysoké částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti