Menu

Lucky Shamrock SGS

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Shamrock SGS

Lucky Shamrock SGS Automat Online ZdarmaLucky Shamrock je jednoduchý výherní automat zdarma, který vytvořila vývojářská společnost SGS Universal. Vývojářský tým této společnosti odvedl opravdu skvělou práci a vytvořil přímočarý výherní automat zdarma s jednoduchými pravidly a bez zbytečně složitých prvků. Výsledkem je tento klasický výherní automat zdarma, který vám nabízí čistou zábavu. Tento výherní automat zdarma obsahuje ale i jisté prvky kvalitních moderních výherních automatů. Například je tento výherní automat dostupný ve flash verzi, HTML5, iOS a dokonce i ve verzi pro Android. Zahrnuje samozřejmě i všechny druhy moderních online platforem.

Lucky Shamrock SGS Automat Online Zdarma

 

Konkrétně tento výherní automat byl inspirovaný tématem, které je mezi hráči velmi známé. Jedná se o irské symboly štěstí. Naprosto všechny prvky včetně grafické stránky, animací a doprovodné hudby jsou s tímto tématem spojeny. Herní rozhraní je naprosto úžasné, ale velmi jednoduché zároveň. Automat obsahuje 5 válců a 5 výherních linií. Všechny detaily jsou v tomto výherním automatu zdarma jasně vyznačeny. Ovládací panel naleznete na spodní části herní obrazovky a je pro hráče velmi intuitivní. Nenajdete zde žádné zbytečné ovládací prvky, ale pouze velká tlačítka, která jsou jasně označena. Jedním tlačítkem změníte počet aktivních výherních linií, druhým tlačítkem změníte sázku na linii a třetím hodnotu vsazených mincí. Chybět nesmí samozřejmě ani tlačítka pro hraní s maximální sázkou a pro spuštění automatického režimu. Tato tlačítka jsou ale určena hlavně pro pokročilé hráče.

Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje hned několik pohodových symbolů, které můžete použít při tvorbě výherních kombinací. Nabízený jackpot má v tomto výherním automatu hodnotu 4000 mincí, ale čekají na vás i další výhry, které mají například hodnotu 1350 mincí, 450 mincí nebo další skvělé ceny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti