Menu

Lady Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lady Luck

Lady Luck Automat Online ZdarmaŠtěstí je hlavním faktorem, který potřebujete pro získání výher ve výherních automatech. Výherní automat Lady Luck se proto na štěstí přímo zaměřuje a staví ho před vše ostatní. Nebojte se tak zariskovat a vsadit vše, co máte a dosáhněte na ty nejvyšší možné výhry.

Tento výherní automat online připomíná klasické výherní automaty, ale je v něm poznat i vliv čínské kultury. Je tak schopen nastolit jedinečnou atmosféru ze slavného kasina v Macau.

Lady Luck Automat Online Zdarma

 

Výrazným prvkem tohoto výherního automatu je vysoce kvalitní grafická stránka, která ze hry vytváří naprosto realistický zážitek. I když má tento výherní automat klasické téma, od ostatních klasických automatů se liší výrazně kvalitnější grafickou stránkou. Výherní automat Lady Luck se snaží zachovat naprosto všechny prvky stejné, jako v klasických automatech. Ovládací tlačítka naleznete pod válci a budou pro vás jistě velmi intuitivní.

Herní funkce

Tento výherní automat obsahuje tři válce s jednou jedinou výherní linií, který je horizontálně protíná v půli. Každá kombinace třech stejných hracích symbolů, která se objeví na této výherní linii, vám přinese okamžité peněžní výhry.

Než se pustíte do hraní, měli byste si nastavit hodnotu vsazených mincí a jejich počet. Pamatujte si také, že při hraní s vyššími sázkami budete mít šanci vyhrát mnohem vyšší výhry. Většina běžných symbolů představuje sošky, čtyřlístky, berušky a kobylky luční. Vaše odměny se budou pohybovat od 5 do 60 mincí. V závislosti na výši vašich sázek budete také moci kombinovat symboly čtyřlístku, berušky a kobylky luční a stále získat výhry.

Trojitá sedmička, zlatá mince, kůň a kotlík plný zlata jsou méně běžnými symboly, které vám vyplatí mnohem vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář