Menu

JPM Válcové klasiky

Připravili jsme pro Vás malé poohlédnutí dozadu, kdy ještě počítačová animace všeobecně zdaleka nedosahovala takových kvalit, natož abychom jí měli šanci potkat na obrazovkách automatů. Pokud patříte do kategorie starších hráčů, kteří podobné perly pamatují, určitě se Vám po zhlédnutí tohoto příspěvku v hlavě rozlije vlna nostalgie. Protože hry jako Wings, Phoenix Gold, nebo Voodoo patřily mezi jednoznačně nejoblíbenější automaty své doby, přijde nám správné si tyto pecky připomenout a zavzpomínat. Všechny tyto hry má na svědomí společnost JPM, která v dřívějších dobách patřila mezi přední výrobce automatové technologie. Nyní pod značkou iJPM vstoupila do světa internetu a přinesla nám na obrazovky počítačů online verze všech Max Power automatů. Pojďme si tedy představit hned 17 klasických výherních automatů z přelomu tisíciletí.

Automat 4th Dimension

Automat 4th Dimension4th Dimension je tříválcovým výherním automatem se speciálním čtvrtým válcem. Tento válec je aktivován v pokročilé hře a nabízí vám šanci na zvýšení počtu výherních linií, aktivování násobitele nebo aktivování wild symbolu s jackpotem.
Tento výherní automat je dostupný s jackpotem 750 nebo s jackpotem 300.
Základní hra
Tento automat nabízí hned dvě základní hry. Je to tradiční základní hra na válcích a potom také hra Win/—-.
Funcke čtvrtého válce v pokročilé hře
Během pokročilé hry se aktivuje čtvrtý válec, který bude roztočen spolu s dalšími třemi válci.
Tento automat si můžete vyzkoušet u nás na stránce v jeho Max Power verzi

Automat Black Magic

Automat Black MagicBlack Magic je šestiválcový výherní automat s kouzelným tématem a několika úrovněmi sázek i výher. Nabízí 5 standardních výherních kombinací ve hře tzv. nahoře s možností aktivace 27 výherních linií pomocí symbolů kouzelných hůlek, které se nachází na válcích. Tento výherní automat je dostupný s několika verzemi jackpotů a také ve verzi skříňového lineárního a elektronického automatu.
U nás si ho můžete vyzkoušet v Max Pover verzi
 
 
 
 
 

Automat Cash Mania

Automat Cash Mania
Ca$hMania je novým výherním automatem, který pracuje s jackpotem 750/300 /záleží na verzi hry. Automat také obsahuje násobitele.
Základní hra
Jedná se o základní hru na válcích s 5 výherními liniemi a 2 jackpoty. Výherní linie jsou tvořeni třemi stejnými symboly ovoce. Hráč má možnost zvolit si hodnotu jackpotu, hra se pak liší v možnostech sázek.
Hazardní hra
Hazardní hra pomůže hráčům převést jejich výhry do funkce MULTIWIN. Hazardní hra je hrána s maximální sázkou základní hry.
Funkce hry nahoře
Na válcích se nachází symboly pytlů s penězi. Pokud se na válcích zobrazí ve zkřížených pozicích, pak aktivují jackpot 750/300 / v závislosti na verzi hry). Jackpot zůstane aktivní, až do vyplacení všech výher. Kdykoli se aktivuje tato funkce, platí pouze pro kolo, ve kterém byla aktivována.
Když se speciální symboly objeví na válcích bez žádné výhry, pak je hodnota této funkce zvýšena o jednu jednotku (až do maximálního čísla 3). Znamená to, že pokud hráč spustí tuto funkci a obdrží výhru, 750/300 jackpot zůstane aktivní až do naplnění všech prázdných míst.

Automat Crazy Joker

Automat Crazy Joker
CrazyJoker je šestiválcovým výherním automatem s 5 výherními liniemi v základní hře a 5 výherními liniemi v pokročilé hře (hře nahoře). Během pokročilé hry se na prostředním válci, který vám aktivuje křížové výhry a také funguje jako wild symbol. S násobiteli se setkáte jak v turbo hazardní hře, tak i v hazardní hře super turbo.
Tento výherní automat je dostupný s jackpotem 750 nebo s jackpotem 300.
Základní hry
Tento automat nabízí hned dvě základní hry. Je to tradiční základní hra na válcích a potom také hra Win/—-.
Wild symbol
Na prostředním válci můžete narazit na symbol žolíka, který vám aktivuje křížové výhry. Tento symbol je také wild symbolem a platí pouze pro pokročilou hru.

Daytona Classic

Automat Daytona Classic
DaytonaClassic je výherní automat ze série tradičních tříválcových automatů s několika možnostmi sázek a jackpotem. Tento automat je dostupný s několika verzemi jackpotů. Všechny sázky se vkládají na 5 výherních linií a výherní kombinace jsou tvořeny třemi stejnými ovocnými symboly. V závislosti na výši sázky může být jokerwild symbolem s jackpotem. Daytona byla jednoho času opravdu velice oblíbený automat, proto se dočkal i přesunu na Max Power, zkusit si tuto verzi můžete kliknutím ZDE
 
 
 
 

Automat Extreme

Automat Extreme
Extreme je automatem z řady skříňových lineárních automatů. Výherní automat Extreme nabízí hráči zkušenost s nově zabudovanou strukturou udělování výher. Tento systém odměňuje hráče za zvýšení sázky zvýšením hodnoty výher. Maximální sázka tak nabízí všechny výhry na úrovni jackpotu. Symbol X na prostředním válci je wild symbolem při sázce 5 + 45. Při sázce 5 + 95 je symbol X wild symbolem na všech třech válcích.
 
 
 
 
 
 

Automat Free Spinner

Automat Free Spinner
Free Spinner je novým výherním automatem se 6 válci. Hraje se na 3 válcích s 5 výherními liniemi v základní hře a na 3 válcích s 5 výherními liniemi ve vysoké hře. Ve vysoké hře je možné symboly Free Spinner aktivovat speciální funkci, která vám udělí 5 spinů zdarma za 1 tento symbol, 20 spinů zdarma za 2 symboly a 100 spinů zdarma za 3 symboly.
Hra obsahuje také nové tlačítko Half Risk, které hráčům umožňuje vložit do hazardní hry pouze polovinu jejich výher.
Základní hra
V tomto výherním automatu jsou dostupné dvě základní hry. Tradiční základní hra a hazardní hra.
Tradiční základní hra
Jedná se o standardní základní hru hranou s 5 výherními liniemi a 5 jackpoty. Výhry jsou získány za výherní linie tvořené třemi stejnými symboly ovoce. Hráč má možnost zvolit si výši jackpotu, od čehož se odvíjí i výše sázek.
Hazardní hra
Jakmile hráč dosáhne na válcích výhry, může ji vložit do hazardní hry nebo do funkce MULTIWIN. Hazardní hra je prezentována na alfanumerickém displeji a vaše šance na výhru jsou 50/50. Získat můžete dvojnásobek vaší výhry nebo nic. Hazardní hra končí, když hráč prohraje, nebo když v následujícím kole dosáhne jeho výhra vyšší hodnoty, než je hodnota jackpotu. Všechny výhry z hazardní hry jsou převedeny do funkce MULTIWIN.
Half Risk
Během hazardní hry může hráč uložit polovinu výhry do funkce MULTIWIN a pokračovat ve hraní pouze s jednou polovinou. Dosáhne toho stlačením tlačítka Half Risk.
HraWin/—
Hra Win/— umožňuje hráčům rychle převést kredity do funkce MULTIWIN a je hrána s maximální sázkou ze základní hry. Při jejím výběru hráč deaktivuje válce a je spuštěna hazardní hra s pravděpodobností 50/50. Hráč může buďto zdvojnásobit svoji výhru nebo nezíská nic.

Automat Full House

Automat Full House
Full House je výherním automatem se 3 válci, 5 výherními liniemi, širokými možnostmi sázek a karetním tématem. Automat obsahuje také novou bonusovou vysokou hru pouze po získání celého hracího pole třešní, citrónů nebo pomerančů. Celková vyhraná částka v tomto případě je násobena 3x. Joker je wild symbolem a při vytvoření výherní kombinace zdvojnásobuje výhru. Výhra je zdvojnásobena, i když jsou na jedné výherní linii přítomni dva jokeři.
Hazardní hra
Jakmile hráč dosáhne na válcích výhry, může ji vložit do hazardní hry nebo převést na účet.
Hazardní hra je klasickou hrou s pravděpodobností výhry 50/50. Hazardní hra končí, když hráč prohraje nebo dosáhne hodnoty, kdy by další výhra přesáhla hodnotu jackpotu. V tomto případě je výhra automaticky převedena na herní účet.
Wild symbol
Na každém válci se objevuje joker, který nahrazuje všechny ostatní symboly. Když se jeden nebo dva objeví na výherní linii, pak jsou všechny výhry s jokerem zdvojnásobeny. Vaši výhru budete mít zobrazenu na panelu pod displejem se sázkou na horní části automatu. 3 jokeři vám přinesou jackpot X2.
Poloviční riziko
Během hazardní hry mohou hráči uložit polovinu své výhry na účet pomocí tlačítka HalfRisk. Hráči pak mohou pokračovat v hazardní hře s druhou polovinou kreditů.

Gold Bar

Automat Gold Bar
Výherní automat Gold Bar patří do klasické sbírky elektronických automatů společnosti JPM. Gold Bar je navržen s vylepšenou základní hrou a tradičně osvědčenou karetní strukturou dřívějších her s vysokými sázkami a dodatečnou bonusovou funkcí výměny udělené karty. Automat je prezentován se třemi udělenými kartami, které progresivně zvyšují svoji hodnotu. Tyto karty jsou prezentovány 3 barvami: bronzovou, stříbrnou a zlatou. Tyto barvy můžete také zahlédnout na některém ovoci.
Když se na všech pozicích na hracím poli objeví jedna ze tří barev, hra přejde do hry s kartou odpovídající této barvě. Tato karta bude aktivní až do vylosování nové karty.
 
 
 

Automat Jokers Plus

Automat Jokers Plus
Jokers Plus je čtyřválcový výherní automat s širokou možností sázek a jackpotem. Kombinuje možnost zakoupení válce s formátem výherních linií a hráčům tak poskytuje až 10 výherních linií na 4 válcích. Patří do série elektronických skříňových automatů a na trhu se objevuje s několika verzemi jackpotů. Patřil k populárním automatům a byl jeden z prvních, kde se objevil tzv. žolík. Automaty s žolíkem jsou dodnes hodně oblíbené, především díky funkci, kdy žolík na válci nahrazuje všechny ostatní symboly.
 
 
 
 
 

Automat Phoenix Gold

Automat Phoenix Gold
Phoenix Gold je klasickým výherním automatem patřícím do série elektronických skříňových automatů. Jedná se o tříválec s širokou možností sázek a jackpotem. Hraje se s 5 výherními liniemi a výhry jsou udělovány za výherní kombinace třech stejných symbolů ovoce. Výhry ze základní hry mohou být vloženy do hazardní funkce nebo převedeny do funkce MULTIWIN, kde mohou být uloženy pro hraní vysoké hry s násobitelem. Výherní automat Phoenix Gold je dostupný s několika verzemi jackpotu. Každý správný hráč pamatuje předlohu tohoto automatu, a to klasický Phoenix. Automat Phoenix byl nedílnou součástí každé herny, hrál se pouze za mince a kombinoval základní hru dole s hrou nahoře. Maximální sázka na tomto automatu byla 8+2 Kč.
 

Automat Power Spin

Automat Powerspin
Powerspin je od společnosti JPM na českém trhu lineárních skříňových automatů a nabízí vám odklon od běžných násobitelů a bonusové vysoké hry. Násobitelé zde byly nahrazeny tzv. powerspiny. Jedná se o roztočení virtuálního kola, na kterém se opakovaně kumulují přednastavené výhry, nebo není dosaženo výhry žádné. Existuje i možnost získání dalšího počtu volných spinů. Každé zatočení powerspin vás bude stát jednu sázku, takže nepotřebujete žádný velký peněžní základ. Tento výherní automat je dostupný s jackpotem 750 nebo s jackpotem 300.
 
 
 
 

Automat Royal

Automat RoyalRoyal je novým výherním automatem s tématem středověku. Jedná se o výherní automat se 6 válci a 5 výherními liniemi v základní i vysoké hře. Automat obsahuje funkci vysoké hry, která může zdvojnásobit hodnotu aktuálního násobitele. Záhadné výhry jsou přítomny jak v základní tak ve vysoké hře.
Tento výherní automat je dostupný s jackpotem 750 nebo s jackpotem 300.
Základní hry
V tomto výherním automatu má hráč k dispozici hned dvě základní hry. Jedná se o tradiční hru na válcích a dále o hru Win/—.
Symboly štítů vysoké hry
Stříbrní symboly štítů ve vysoké hře mají funkci wild symbolů a zároveň i jackpot symbolů.
Zlatý štít zobrazený na prostředním válci zdvojnásobí hodnotu aktuálního násobitele pro jednu hru až do maximální výše 20x. Tento štít je také wild symbolem.
Žebřík s počítadlem násobitele nabízí také turbo hru jedna nahoru jedna dolů.

Automat Super Hold

Automat Super HoldSuper Hold je šestiválcovým automatem s 5 výherními liniemi v základní hře a 5 výherními liniemi a záhadnými výhrami ve vysoké hře.
Základní hra
Jedná se o klasickou hru na válcích s 5 výherními liniemi, 2 kartami a výherními kombinacemi tvořenými vždy třemi stejnými ovocnými symboly. Hráč má možnost si karty, které se liší podle sázek a verze automatu, sám vybrat.
Hazardní hra
Hazardní hra má hráči umožnit rychle převést kredity do funkce Multiwin. Hazardní hra se hraje s maximální sázkou základní hry.
Roztočení
Roztočení jsou udělena v základní hře i ve vysoké hře na principu roztoč a pusť. Roztočení je aktivní v každé hře s výjimkou her, kdy bylo roztočení použito v předchozím kole a po kolech s výhrou. Nejlepší ovoce se vám na válcích zobrazí automaticky, ale hráč má možnost zrušit automatické roztočení a znovu roztočit válec nebo válce podle vlastního výběru.
Záhadné výhry (Vysoká hra)
Zkřížené JPM symboly udělují záhadné výhry od 40 do 750 nebo od 20 do 300 kreditů, v závislosti na verzi hry.

Klasický Turbo Glod

Automat Turbo GoldTurbo Gold je tříválcovým karetním automatem se závodním tématem a s několika úrovněmi sázek i výher. Patří do souboru lineárních skříňových automatů a přináší hráčům dvě nové herní funkce. Když hráč získá ve hře nějakou výhru, je mu nabídnuta možnost turbo hazardu pro její vynásobení. Pro nejvyšší sázky je dostupná hazardní funkce super turbo. Tento výherní automat také těží z nejnovější technologie Heber Pluto 6. Turbo gold byl vůbec prvním automatem, který nabízel nový vylepšení způsob zvyšování výher. Hráč postupoval po pomyslném žebříku, kde každý stupeň znamenal další násobek dosažené výhry. Pokud hráč v pokusu o znásobení výhry neuspěl, výhra se ihned nevynulovala, ale pouze spadla o jeden násobek dolů. Tato funkce zajistila automatu Turbo Gold věčnou slávu, a dodnes ho kopírují desítky dalších strojů.
Vyzkoušejte si i Max Power verzi Turbo Goldu!

Automat Voodoo

Automat VoodooVoodoo je tříválcovým automatem, který má 5 výherních linií a také zpracovává nový designový koncept. Ve hře narazíte na Voodoo wild symboly, které jsou navíc expandující. Během základní hry budete mít také k dispozici tlačítko Half Risk, které vám umožní zahrát si hazardní funkci pouze s polovinou vaší výhry a druhá polovina bude automaticky převedena na váš účet.
Základní hra
Tento automat nabízí hned dvě základní hry. Je to tradiční základní hra na válcích a potom také hra Win/—-.
Základní hra na válcích
Jedná se o standardní hru s válci, která se hraje s 5 výherními liniemi a 2 udělenými kartami. Výhry získáte za výherní kombinace ze 3 stejných ovocných symbolů. Hráč má možnost vybrat si jednu z udělených karet, které se liší sázkami v závislosti na verzi hry.
Základní hazardní hra
Jakmile hráč dosáhl na válcích nějaké výhry, může si ji uložit přímo na účet nebo si může zahrát hazardní hru. Hazardní hra probíhá na pixelovém displeji jako losovací hra 50/50 s možností získání dvojnásobku nebo ztráty všeho. Hazardní hra končí, když hráč prohraje nebo by při dalším kole dosáhl hodnoty vyšší, než je jackpot. V tomto případě bude jeho výhra automaticky převedena na jeho účet.
Poloviční riziko
Během hazardní funkce mohou hráči polovinu své výhry přesunout na účet pomocí tlačítka Half Risk. Polovina hráčových výher bude přesunuta na jeho účet a hráč může pokračovat v hazardní hře s druhou polovinou.

Automat Wings

Automat Wings
Výherní automat Wings byl vytvořen pro rozšíření formátů mutli-stakes her. Nové funkce zakomponované do tohoto formátu zahrnují dovednostní funkci a progresivní mechanismus spouštění funkcí.
V této funkci je hráč odměněn jedním spinem vrtule, jejíž oba dva konce jsou nasměrovány na kolo výher. Kolo výher se rozsvítí podle kombinace barev, která byla při spuštěné funkce stanovena. Vrtule se pak pomalu zastaví na dvou výhrách. Jejich hodnota ne následně sečtena a hráči je nabídnuta možnost zahrát si turbo hazard o hodnotu násobitele. Když se kdekoli na válcích objeví všechny tři speciální symboly během jednoho roztočení, pak je hráči udělena funkce skill stop.
Hráč pak musí použít vlastní dovednosti pro zastavení vrtule na nejvyšším možné výhře.
 
 
Líbily se Vám tyto automaty? Budeme rádi, napíšete-li nám do komentářů, s jakým máte zkušenosti a kolik jste vyhráli!!

5 comments

 1. Adam napsal:

  ja vas zdravím budou někdy tyto obrazky v provozu děkuji moc

  • Automaty Zdarma Online napsal:

   Dobrý den
   U her, které je možno hrát je odkaz v popisku. Ostatní hry se bohužel ve verzi online nevyskytují. Hezký den

 2. Lukes napsal:

  kde zmizel automat MegaBank??? Takový Supr mat to byl Díkes Lukes

  • Automaty Zdarma napsal:

   Dobrý den

   Megabank bohužel neznám, šlo o klasický válcový automat?

   Děkujeme za zprávu 🙂

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti