Menu

Jour de lAmour

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Jour de lAmour

Jour de lAmour Automat Online Zdarma Jedná se o velmi krásný výherní automat online pocházející z dílny vývojářské společnosti Games OS. Nápad celého automatu je jednoduše mazlivý. Hlavním tématem tohoto výherního automatu zdarma jsou totiž kočky, ale nejedná se o obyčejné domácí kočky. Jsou to kočky z Paříže, které žijí životem hvězd. Tento výherní automat zdarma je jedním z nejnovějších kousků vývojářské společnosti Games OS a pokud se vám tento výherní automat zdarma zdá zajímavý a dobře provedený, tak si ho můžete zahrát jak na počítači, tak i na mobilních zařízeních. Automat podporuje všechny druhy přístrojů včetně všech druhů operačních systémů.

Jour de lAmour Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat je přesně tím typem výherních automatů, které jsou přímo nadupané skvělými bonusovými funkcemi. Mimo tradičních spinů zdarma na vás čeká hned několik nádherných tematických bonusových her s úžasnými výhrami. A hlavní výhra v tomto automatu je opravdu velká. Dosahuje totiž až neuvěřitelných 9000 mincí, které můžete vyhrát při každém zatočení. Stačí mít trošku štěstí a tato výhra je vaše. Jedná se o jeden z těch nejlépe vytvořených výherních automatů od této společnosti. Grafická stránka je hladká, animace jsou jasné a průběh hry je dělaný hráčům přímo na míru. Rozvržení automatu obsahuje celkem 5 válců se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií je ale pouze na vás. My vám nicméně radíme hrát s tím nejvyšším počtem, protože pouze tak si zajistíte opravdu časté výhry. Ke změně hodnoty sázek můžete místo změny počtu výherních linií využít změnu hodnoty vsazených mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti