Menu

Jade Connection

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jade Connection

Jade Connection Automat Online ZdarmaKdyž je řeč o drahých kamenech, tak se nesmí zapomenout na nefrit, který byl vždy považován za jeden z nejvzácnějších kamenů vůbec. Indové tento kámen považují za symbol štěstí a prosperity. Mayové zase říkají, že barva tohoto kamene zvyšuje růst úrody a seveřané tento kámen vkládali do korunních šperků jako důkaz hojnosti.

Jade Connection Automat Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu zdarma se můžete setkat se všemi těmito vlastnostmi nefritu. Automat Jade Connection je vytvořen v 2D formátu a vyznačuje se jednoduchou hrou a zajímavými funkcemi. HTML5 kód navíc umožňuje si tento výherní automat spustit na různých platformách, včetně mobilních přístrojů.

Výherní automat Jade Connection obsahuje 5 válců s 5 výherními liniemi. Jednotlivé symboly automatu jsou s tématem úzce spojeny a většina z nich obsahuje různé odstíny barvy nefritu.

Jakmile se pustíte do hraní tohoto automatu, musíte pro získání výher začít tvořit výherní kombinace. Ty se tvoří oběma směry, zleva doprava i zprava doleva. Máte tak dvojnásobné množství šancí na získání výher.

Speciální herní symboly

Výherní automat obsahuje i scatter symbol, který zvýší počet vašich výher díky spinům zdarma. Scatter symbolem tohoto automatu je záhadná dračí socha z nefritu a meditující Buddha také z nefritu zastupuje roli wild symbolu. Jedná se o symbol evokující mír, harmonii a lásku. Tento symbol vám také pomůže zbavit se frustrace a navíc vám přinese více výherních kombinací nahrazením všech ostatních hracích symbolů. Wild symbol vám nicméně nevyplatí žádné výhry samostatně.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti