Menu

Inspector

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Inspector

Inspector Automat Online ZdarmaVýherní automat Inspector Clueless byl inspirován postavami Sherlocka Holmese a inspektora Clouseaua z Růžového Pantera. Celý tento výherní automat má komický nádech a rozkládá se na 3 válcích. Vy se zde postavíte do role detektiva a vaším úkolem bude očistit ulice Londýna ode všech zločinů. Když se vám to podaří, tak se můžete těšit na opravdu vysoké výhry.

Inspector Automat Online Zdarma

 

Celé drama se odehrává během noci ve viktoriánských ulicích Londýna. Hra je zasazena do období kolem dvacátého století a celou ji doprovází skvělý soundtrack, ve kterém uslyšíte projíždějící auta i štěkající psy. Detektiv zobrazený na válcích obsahuje typický klobouk a nechybí mu samozřejmě ani velmi užitečná lupa.

Herní funkce

S každým spinem se světla cihlových domů na pozadí rozsvítí a z komínů se vyvalí černý dým, který se bude vznášet vzhůru až k měsíci. Celý tento výherní automat neobsahuje tradiční válce, a tak se jednotlivé symboly jakoby vznáší přímo na pozadí automatu. Díky tomu jsou všechny detaily pozadí nádherně viditelné a také to umožňuje vzájemné propojení všech statických i dynamických prvků tohoto automatu. Na herní obrazovce na vás čekají hned dva jackpoty, které se v průběhu hry mění. Začínající hodnota jackpotu je 500 mincí, Super jackpot ale začíná na neuvěřitelných 10 000 mincí.

Mimo těchto dvou progresivních jackpotů vám výherní automat Inspector Clueless nabídne tři bonusové hry. Hodnota jednotlivých symbolů se mění v závislosti na hodnotě vaší sázky, ale za tři sekáčky na maso získáte maximálně 1500 mincí a tři koruny vám přinesou až 12 500 mincí.

 

No comments

Napsat komentář