Menu

Wolf Run

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wolf Run

Hrací Automat Wolf Run Zdarma OnlineWolf Run je pětiválcový výherní automat se 40 výherními liniemi od herního vývojáře IGT. Téma této hry je celé o vlcích. Podle dnešních standardů se zdá být použitá grafika trošku zastaralá, ale co vás udrží při hře je právě její průběh. Zvláště proto, že výherní kombinace a bonusová kola zde padají opravdu pravidelně. Stejně tak jako všechny skvělé výherní automaty, tak i Wolf Run zahrnuje hromadu speciálních funkcí jako wild symboly, scatter symboly a volná zatočení, která mohou být jednoduše obnovována. Tento výherní automat si také můžete zahrát jak na počítačích s Windows, tak i na Macu, a to bez nutnosti stahování žádného softwaru z online kasin. Tak se připravte a vstupte do světa, který je naplněn tajemstvím a výhrami.

Hrací Automat Wolf Run Zdarma Online

Pokud jste fanoušky výherních automatů od společnosti IGT, tak jste si jistě všimli, že tento vlčí automat není zcela ojedinělý. Mezi oblíbené hry od tohoto tvůrce patří také výherní automat Wolf Rising a Wild Wolf. Pokud máte z vlků strach, tak je čas se mu postavit a vejít do lesa naplněného bohatstvím. Tajemství na jeho odemčení je právě nalezení vlků. A pro získání vysokých výher budete chtít narazit na co nejvíce vlků. Válce této hry se nacházejí na pozadí temného lesa, ze kterého sem tam uslyšíte strašidelné zavytí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti