Menu

Wild Wild Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Wild Spin

Hrací Automat Wild Wild Spin Online ZdarmaVýherní automat Wild Wild je automatovou hrou, která byla inspirována divokým západem. Připravte si tedy svoje pistole a vyzkoušejte si své pistolské dovednosti, protože v tomto online automatu je budete potřebovat. Grafická stránka tohoto automatu je dech beroucí. Válce jsou perfektně zasazeny na pozadí zobrazující dřevěná stavení s hospodou, před kterou můžete přivázat svého koně. Zem je zde pokrytá prachem a pískem a obloha je protkaná tóny růžové barvy.

Hrací Automat Wild Wild Spin Online Zdarma

 

Válce jsou zaplněny všelijakými symboly, které jsou ale tematicky spojeny s divokým západem. Například narazíte na kovbojskou dívku, šerifův odznak, kovboje, plakáty s nápisem Wanted, pistole, kaktus a indiány. Celou hrou vás bude provázet drsná doprovodná hudba, která automat perfektně dolaďuje. Na nic tak nečekejte a vydejte se na vaši cestu na divoký západ.

Funkce automatu

Výherní automat Wild Wild obsahuje spoustu funkcí, kterými je tento automat doslova prošpikován. Před začátkem hraní se ale seznamte s tabulkou výplat. Jednotlivé symboly tohoto automatu mají různou hodnotu, a abyste získali své výhry, musíte spojit alespoň tři stejné symboly. Za více spojených symbolů vyhrajete vyšší peněžní částky. Wild symbolem tohoto automatu je šerifova hvězda, která vám pomůže vytvořit ještě více výher. Tento symbol nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů a bonusových symbolů. Scatter symbolem je kovbojská dívka, která aktivuje spiny zdarma. V nich může být vaše výhra vynásobena až 7x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti