Menu

Whell Of Fortune – Triple Extreme Spin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Whell Of Fortune – Triple Extreme Spin

Hrací Automat Whell Of Fortune Triple Extreme Spin Online ZdarmaStejně, jako u všech ostatních kol štěstí, tak i tady můžete vyhrát širokou škálu výher při zastavení kola na jedné z jeho mnoha možností. Tady můžete zinkasovat opravdu všechny.

Hrací Automat Whell Of Fortune Triple Extreme Spin Online Zdarma

Nalezněte symboly sportovních aut, diamantů nebo soukromých jacht a pak si užijte ten nejlepší soubor bonusových her, které jsou v hazardním průmyslu k mání. Zahrajte si třeba wild bonus, bonus malého kola štěstí, bonus kola štěstí a bonus, ve kterém můžete získat opravdové jmění, Triple Extreme Spin bonus.
Tato hra, se svými 720 možnostmi jak vyhrát a nejvyšší možnou výhrou ve výši 500 000 mincí, láká především hráče s vysokým rozpočtem. Její minimální sázky jsou nastaveny výše, než je běžné, jsou totiž nastaveny proporčně k rozsahu výher, o které zde budete hrát.
Po vizuální stránce se jedná o jednoduchou hru, podobnou svému originálu Wheel of Fortune. Symboly jsou zářivě jasné a tabulka výplat je velmi jednoduchá. Hra v podstatě nemá žádný příběh a vše je zaměřeno pouze na ceny, výhry a skvělé bonusové hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti