Menu

Wealth Of Monkeys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wealth Of Monkeys

Hrací Automat Wealth Of Monkeys Online ZdarmaVýherní automat Wealth of Monkey vás zve na záhadnou cestu na daleký východ, kde se můžete dozvědět, co si tato opice schovává. Je na čase vyzkoušet sílu osudu a šťastných symbolů, které zaplňují točící se válce a díky kterým můžete dosáhnout na neuvěřitelné peněžní výhry.

Hrací Automat Wealth Of Monkeys Online Zdarma

 

Vzhled tohoto výherního automatu je podobný kresleným komiksům. Konkrétně opice je naprosto okouzlujícím symbolem, který vás zaručené svými opičími ksichtíky rozesměje. Převládajícími barvami tohoto automatu je zelená a červená barva, které pokrývají skoro celý tento výherní automat. Na herní obrazovce tak narazíte na rozkvetlou větev třešně a na svitek.

Opice se na válcích tohoto automatu nachází v různých pózách. Mohou se například houpat na malinkatých stromečcích nebo se mohou držet některých západních symbolů. Dalšími symboly tohoto automatu jsou nekonečný uzel, šťastná mince, šťastný oplatek a dalších osm symbolů.

Zvukový doprovod automatu je hraný na typické mandolíny, které se také postarají o autentický orientální nádech tohoto automatu.

Funkce automatu

Tento hrací automat vám nenabídne žádné výherní linie, protože výhry můžete získat naprosto na celém herním poli. Hra je tak mnohem jednodušší, i když nyní místo spojení tří symbolů musíte pro získání výher spojit minimálně pět symbolů. Pro získání té nejvyšší výhry musíte na válcích spojit 12 symbolů s tou nejvyšší hodnotou. V nabídce nejsou žádné speciální symboly, jako například násobitelé, wild symboly nebo scatter symboly, proto jsou vaše nejvyšší výhry poměrně limitovány.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti