Menu

Vegas, Baby!

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vegas, Baby!

Hrací Automat Vegas Baby Zdarma OnlineZářivá světla, tanečnice, koktejly, kasina a svatební kaple … to musí být jedině Vegas, Baby! Narazení na tak jednoduchý výherní automat, jako je Vegas Baby, je v podstatě osvěžující změnou po takové spoustě výherních automatů s tolika výherními liniemi a možnostmi výhry. Tato jednoduchá, ale elegantně provedená hra s 20 výherními liniemi zachycuje všechny nástrahy a překážky tohoto pouštního pásu a přenese vás zpět do Las Vegas ve stylu padesátých let, tedy ještě než super kasina ovládla tuto oblast. Na pozadí hry uslyšíte veselou jazzovou muziku a válce zobrazují pokerové hrací karty od 9 až po eso a jako další jsou tu symboly tanečnic, koktejlů, svatebních kaplí, sázejících dvojic a komínků s žetony.

Hrací Automat Vegas Baby Zdarma Online

Symbol s nápisem Welcome to Vegas je wild symbolem a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo bonusový symbol. Na nějakého šťastného hráče, kterému se podaří umístit 5 wild symbolů na jednu výherní linii čeká fantastický jackpot ve výši 50 000 mincí (při maximálních sázkách jsou vaše šance na získání jackpotu vyšší). Navíc, když wild symbol tvoří součást výherní kombinace, výhra za ni bude zdvojnásobena.
Výherní automat Vegas Baby je sice v porovnání s ostatními výherními automaty od společnosti IGT jednoduchý, ale jedná se o hru, která vás, jakmile ji začnete hrát, naprosto ovládne. Volná zatočení možná nezískáte tak často, ale to vám vynahradí možnost získání vysokého jackpotu. Pokud však hledáte více akce, zkuste třeba výherní automat Star Trek.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti