Menu

Undying Passion

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Undying Passion

Hrací Automat Undying Passion Online ZdarmaDíky filmové a knižní sérii Twilight jsou nyní všichni upíři mnohem svůdnější a sexy. Výherní automat Undying Passion se snaží zchytit romantiku a intriky, které se v tomto příběhu objevují.

Hrací Automat Undying Passion Online Zdarma

 

Celý tento výherní automat působí tmavě a zachmuřele, ale na druhou stranu obsahuje rychle točící se válce, které vám zajistí, že ve srovnání s ostatními výherními automaty zde získáte mnohem více spinů.

Celý tento výherní automat si při tom zachovává svoji jednoduchost a přímočarost. Nenarazíte ani na žádné komplikované bonusové funkce. V nabídce bonusových funkcí se nachází počítadlo násobitelů, které se zvyšuje s každým posloupným nevýherním kolem.

Co se týče tohoto výherního automatu, tak zde vývojáři zajistili zvýšenou rychlost hraní. Nejdříve se tedy zaměřte na úroveň, které chcete dosáhnout. K dispozici budete mít 9 oboustranných výherních linií, 5 válců, wild symboly, scatter symboly a můžete aktivovat i 10 spinů zdarma.

Herní symboly

Hráči si v tomto automatu mohou vsadit od 0,10 do 10 dolarů na každou výherní linii. Znamená to, že maximálně můžete vsadit 90 dolarů. Jelikož se ale válce tohoto výherního automatu točí mnohem rychleji, tak si můžete v celkovém součtu vsadit mnohem více než v jiných výherních automatech. Výplaty získáte po spojení tří nebo více stejných symbolů. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří upíří ženy. Méně hodnotnými symboly pak jsou šperky s červeným drahokamem, který vypadá jako krvavý a stříbrná dýka.

Hudba na pozadí je jakoby vzdálená a bezútěšná, ale ve chvíli, kdy získáte výhry, bude nahrazena pozitivnější melodií hranou na klavír.

One comment

  1. durikq napsal:

    Mam zaujem hrat prosim

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti