Menu

Treasure Coast

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure Coast

Hrací Automat Treasure Coast Online ZdarmaVýherní automat Treasure Coast vypadá naprosto obyčejně, ale samotnou hru to naprosto nijak nenarušuje. Průběh hry je velmi intuitivní a veškerá akce se odehrává na třech válcích se třemi řádky. Hra je tak zasazena do klasického prostředí a čekají vás v ní všechny hlavní herní funkce, několik úrovní sázek, skvělé ovládání a až 4 progresivní jackpoty. Tento výherní automat si oblíbí hlavně drobní sázkaři, kteří zde najdou skvělé uplatnění.

Hrací Automat Treasure Coast Online Zdarma

 

Během hraní je dobré se soustředit na bonusové funkce. Narazit budete moci například na různé poklady. Automat má pro hráče připraveny hned 4 naprosto úžasné funkce, které mohou popadnout oběma rukama. Tak neváhejte a dejte se do zapichování vlajek do písku, za které potom získáte skvělé výhody.

I když se třeba nedostanete ke stavění hradů z písku, tak se při odhalování pokladů v písku zakopaných budete jistě skvěle bavit. Budou na vás čekat úžasné odměny a možná se budete moci zapojit i do závodu lodí. Před vámi se objeví šest lodí. Jednu si vyberte a snažte se do cíle dojet jako první. Bude na vás čekat skvělá odměna.

Herní symboly

Barevnost tohoto výherního automatu je velmi pestrá, což se vám určitě bude líbit. Žádnou propracovanou grafiku ale od tohoto výherního automatu nečekejte. Jako herní symboly se v tomto výherním automatu objevují klasické hrací karty, muž na pláži, slunečníky, lodě, surfy, láhve a spousta dalších.

No comments

Napsat komentář