Menu

Transformers Battle For Cybertron

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Transformers Battle For Cybertron

Hrací Automat Transformers Battle For Cybertron Online ZdarmaSpolečnost IGT má v nabídce pár opravdu základních výherních automatů, tento však mezi ně nepatří. Jeho neobyčejná grafická stránka, animace a zvukové efekty ho řadí spíše do skupiny výherních automatů, které si nemůžete nechat ujít. Ať už jste fanoušky filmové série Transformers nebo ne, tento výherní automat má spoustu věcí, aby vás u své rychlé hry udržel a zároveň vás pobavil. 5 válců, 40 výherních linií, volně padající symboly, opravdu extrémní výhry a záhadná bonusová funkce. To vše dohromady vytváří hru, která vás bude jednoduše fascinovat.

Hrací Automat Transformers Battle For Cybertron Online Zdarma

Výherní automat Transformers Battle for Cybertron obsahuje jedinečnou funkci Freefall. Znamená to, že místo klasických točících se válců zde symboly jednoduše padají na své pozice svrchu. Symboly však mohou také mechanicky zmizet a být nahrazeny jinými, což právě vytváří více šancí na získání výhry. Navíc je čas od času příjemné změnit monotónní točení válců za něco jiného. O animace zde také není nouze. Dokonce i pozadí a okolí herního pole je rozzářeno metajícími blesky a výherní kombinace jsou vždy zvýrazněny modře světélkující elektřinou.
Bumblebee, Soundwave, Megatron a Optimus Prime, tyto herní symboly, se kterými se tu setkáte, pocházejí z filmové řady Transformers. Bonusovým symbolem je planeta Cybertron, která funguje jako scatter symbol. Fialová kostka zase představuje wild symbol. Vaše hraní bude doprovázeno dramatickým soundtrackem, který zvyšuje pocit z blížící se bitvy. Mechanické zvukové efekty jsou nejvyšší kvality a skvěle doplňují náladu této hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti