Menu

Texas Tea

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Texas Tea

Hrací Automat Texas Tea Zdarma OnlineVýherní automat Texas Tea od společnosti IGT v posledních týdnech zaujal spousty hráčů z celého světa. Obsahuje několik opravdu podařených funkcí, které se od jeho tvůrce dají očekávat. Jedná se například o vzrušující bonusová kola a živé symboly. Téma hry se točí kolem majitele texaských ropných polí. Texas Tea je výherní automat, který je dostupný jak za reálné peníze, tak i zdarma. A na rozdíl od jiných výherních automatů od společnosti IGT, si můžete Texas Tea zahrát jak přímo v prohlížeči, tak i ve flash verzi.

Hrací Automat Texas Tea Zdarma Online

Téma hry Texas Tea je plně vymyšlené a hra provede své hráče životem na texaských ropných polích. Tento výherní automat má pět válců a devět výherních linií. Hodnota mince, kterou si můžete vsadit, se pohybuje od pěti centů do pěti dolarů. Hru si ale také můžete zahrát v librách či eurech.
Nejvyšší jackpot, kterého zde lze dosáhnout, je 10 000 kreditů a druhá nejvyšší výhra činí 1000 kreditů. Cíl hry je velmi jednoduchý a srozumitelný. Tato hra byla navržena tak, aby si hráči mohli vychutnat bezproblémovou hru a využít bonusových funkcí, symbolů a výplatní tabulky relativně jednoduše.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti