Menu

Sweet Dream

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sweet Dream

Hrací Automat Sweet Dream Online ZdarmaVýherní automat Sweet Dream je tak sladký a roztomilý, že ihned dostanete chuť se do něj zakousnout. Mimo toho, že je tento výherní automat zdarma nádherně pestrobarevný, tak je také tím nejštědřejším online výherním automatem na trhu. Jeho design je při tom opravdu k nakousnutí. Grafická stránka je vyhlazená, animace jsou chytlavé a doprovodné zvukové efekty se k tomuto slaďoučkému tématu naprosto skvěle hodí.

Hrací Automat Sweet Dream Online Zdarma

 

Jak je asi již zřejmé, tématem tohoto výherního automatu zdarma je naprosto vše sladké. Narazíte tak na zmrzlinu, muffiny, dortíky i mléčné nápoje. Mimo těchto slaďoučkých symbolů však narazíte i na symboly písmen nebo čísel. Tyto symboly jsou považovány za velmi důležité z hlediska přínosu pravidelných výher. Výhry získané tematickými symboly jsou sice vyšší, ale za to jsou méně časté. Symboly písmen a čísel tak zajistí, aby se hráči při hraní nezačali nudit při čekání na obrovské výhry nabízené tematickými symboly, které nakonec dokáží splnit jejich nejdivočejší sny.

Tou nejvyšší nabízenou výhrou je rovných 50 000 mincí a tato výhra je dostupná při každém zatočení válci. Pro získání takového balíku peněz je třeba investovat pouze 100 mincí a tato výhra může být vaše. Výherní automat Sweet Dream se také vyznačuje velmi jednoduchým ovládacím panelem, ve kterém si hráči mohou nastavit celkovou sázku kdekoli v rozmezí od 0,01 do 100 mincí. Automat je tak vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak i pro zkušené hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti