Menu

Surprising 7

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Surprising 7

Hrací Automat Surprising 7 Online ZdarmaVýherní automat Surprising 7 je automatovou hrou, která se vyznačuje velmi dobrými vizuálními prvky a skvělou bonusovou hrou. Nejlepší na tomto automatu ale je, že kombinací skvělé grafické stránky a tím, že je pro hráče dostupný, ze sebe vytvořil velmi adiktivní hru. Šanci na získání skvělých výher zde mají opravdu všichni.

Hrací Automat Surprising 7 Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma představuje moderní automatovou hru s 5 válci a 25 výherními liniemi. Počet výherních linií je nastaven fixně, ale hráči si mohou nastavit výši svých sázek od 2,50 do 250 dolarů na každé zatočení. O zábavu se pak postarají scatter wild symboly, které aktivují spiny zdarma.

Tím nejméně hodnotným symbolem tohoto automatu je karetní symbol kluka, který vám vyplatí dvojnásobek vaší sázky za výherní kombinaci tvořenou třemi těmito symboly. Tou nejvíce hodnotou výherní kombinací je kombinace z pěti symbolů šťastných sedmiček, která vám vyplatí 500x hodnotu vaší sázky. I tuto výplatu ale můžete zvýšit, když se takovéto výherní kombinace budou účastnit dva nebo více wild symbolů. V tom případě může být tato výhra vynásobena 3x až 7x.

Jakmile na válcích narazíte na wild symbol, můžete ho využít k nahrazení všech ostatních herních symbolů. Pokud je wild symbol zahrnut do výherní kombinace, tak funguje jako násobitel výher.

Herní symboly

Po vizuální stránce jsou jednotlivé symboly tohoto výherního automatu podobné ostatním automatům. Jedná se o běžné karetní symboly, jako je eso nebo kluk. Další symboly představují třešně, diamanty, zvony a symboly bar. Jednoduchý a střídmý design automatu je oživen pestrými barvami, které jsou lákadlem pro vaše oči. Jednoduchost automatu dodává i nepřeplněné herní rozhraní.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti