Menu

Spin the World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Spin the World

Hrací Automat Spin the World Online ZdarmaSpin the World je tím nejjednodušším způsobem, jak procestovat celý svět. Tento úžasný výherní automat zdarma vypráví o cestě kolem světa a můžete se díky němu podívat na téměř všechny turistické atrakce, které jsou velmi známé. Tento výherní automat zdarma pochází z dílny vývojářské společnosti Games OS a byl vydán již v roce 2014. Od té doby si tento nádherný výherní automat zdarma získal srdce nespočetných fanoušků výherních automatů. Nejmodernější grafika, animace i další herní prvky definitivně řadí tento výherní automat mezi naprostou špičku, ale těmi hlavními vlastnostmi jsou uživatelsky přátelské herní rozhraní a velmi štědrý systém výher.

Hrací Automat Spin the World Online Zdarma

 

Při hraní tohoto kouzelného výherního automatu zdarma můžete ale mimo jiné navštívit turistické atrakce po celém světě. To ostatně dokazuje y soubor použitých symbolů. Narazíte například na Velkou pyramidu v Gíze, Eiffelovu věž, Taj Mahal, operu v Sydney, Velkou čínskou zeď a spoustu dalších míst. Tento výherní automat zdarma má klasickou strukturu z 5 válců a 30 výherních linií. Počet výherních linií ale není fixní, proto si můžete nastavit počet aktivních výherních linií od 1 do 30. Sázky se pohybují od 0,5 do 200 mincí. Jedná se tak zároveň o výherní automat otevřený všem úrovním hráčů. Jedinou nevýhodou je nepřítomnost žádných bonusových funkcí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti