Menu

Slot Bound

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Slot Bound

Hrací Automat Slot Bound Online ZdarmaVýherní automat Slot Bound je pětiválcem s pěti výherními liniemi, které jsou naplněny černými kočkami, upíry, havrany, košťaty a čarodějnicemi. Automat je provedený čistě a nenarazíte v něm na žádné nedokonalosti.

Hrací Automat Slot Bound Online Zdarma

V tabulce výplat si můžete prohlédnout všechny symboly, které se v automatu nacházejí a zjistit také jejich hodnotu. Pro získání výher musíte spojit alespoň tři stejné symboly na jedné aktivní výherní linii. Chcete-li ale získat výhry ještě vyšší, musíte spojit stejných symbolů pět. Symboly jsou vytvořeny velmi atraktivně a obsahují například truhlici s poklady a kouzelné lektvary. Před začátkem hry si musíte nastavit hodnotu vsazených mincí a hodnotu celkové sázky. Pamatujte si, že čím vyšší sázky vsadíte, tím více můžete vyhrát.

Wild symbolem tohoto výherního automatu je čarodějnice, která má zrzavé vlasy a fialový klobouk. Scatter symbolem je druhá čarodějnice, která má šedivé vlasy a modrý klobouk. Na vrchní části herní obrazovky je vyobrazen násobitel výher. Násobitel se zvyšuje s každým posloupným kolem bez výhry a zvyšuje tak výrazně vaši šanci na získání vysokých výher. Pokud tedy míříte vysoko, tak se na tuto herní funkci soustřeďte.

Funkce automatu

Grafická stránka automatu je velmi úhledná a téma je zábavné. Jeho vizuální stránka působí harmonicky a plynule. Výrazně tak přispěje ke skvělým herním zážitkům. Díky násobitelům, scatter symbolům a wild symbolům je navíc o zábavu v tomto výherním automatu rozhodně postaráno.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti