Menu

Slot and Roll

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Slot and Roll

Hrací Automat Slot and Roll Online ZdarmaVýherní automat Slot N Roll je nádhernou automatovou hrou, kterou její tvůrci vypilovali do nejmenších detailů a třešničkou na dortu je její skvělý soundtrack. Jak napovídá název automatu, soundtrackem nemůže být nic jiného než rock. Automat je přitažlivý i svojí nádhernou grafikou. Na levé straně válců stojí hlavní protagonista automatu, který může představovat dívku nebo kluka.

Hrací Automat Slot and Roll Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje 25 výherních linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích se třemi řádky. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,25 do 250 mincí. Jedná se o výherní automat s obrovským rozsahem sázek, který tak dokáže oslovit hráče všech kategorií. Mezi speciální funkce automatu patří scatter symboly, bonusové symboly a wild symboly. Běžným bonusovým symbolem je kluk se svojí dívkou, kteří dokáží aktivovat bonusovou hru. Wild symbolem je kluk, který výrazně vyznává styl emo a může nahradit všechny ostatní běžné herní symboly. V nabídce jsou také spiny zdarma, které můžete získat pomocí scatter symbolu v podobě elektrické kytary.

Funkce automatu

Mezi symboly patří také srdce, která se mohou objevit na herní ploše během hlavní hry. Jedná se o násobitele výher, které mají hodnotu od 2x do 5x. Během hlavní hry se také na válcích zobrazují extra wild symboly, kterých se najednou může objevit 4 až 12. Vaše výhry tak mohou být výrazně vyšší. Posledním speciálním symbolem je lepivý wild symbol, který se objevuje na celém válci a má podobu kluka hrajícího na kytaru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti