Menu

Siberian Storm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Siberian Storm

Hrací Automat Siberian Storm Online ZdarmaVýherní automat Siberian Storm obsahuje funkci MultiWay Xtra a byl vytvořen společností IGT. Nabízí tak hráčům úžasných 720 možností výhry. Tento výherní automat nese obraz majestátného sibiřského bílého tygra a má vysoce kvalitní grafickou a zvukovou stránku. Hra, která je založena na této mocné kočce vstoupila do tohoto průmyslu jako bouře, a to díky svým inovativním funkcím a vysokým výplatám. V současné době si tuto hru můžete zahrát v kamenných kasinech a několika online kasinech z celého světa.

Hrací Automat Siberian Storm Online Zdarma

Výherní automat Siberian Storm je automatem s tématem tygra nebo koček, s 5 válci a 720 výherními liniemi. Barvou této hry je bílá, která znázorňuje téma sibiřského tygra a také sněhem pokrytý regionu, ve kterém se tento tygr nachází. Ve hře můžete nalézt symbol mocného sibiřského tygra, oranžového tygra, pozlaceného tygřího drápu, tygřího oka, smaragdového prstenu a loga této hry.
Hry obsahuje wild symbol, kterým je tento bílý tygr a také scatter symbol, který spouští bonusovou funkci. Výherní automat Siberian Storm patří do skupiny výherních automatů zvané Fire Horse a má skvělé procento návratnosti ke hráči ve výši 96 %.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti