Menu

Siberian Storm Megajackpots

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Siberian Storm Megajackpots

Hrací Automat Siberian Storm Megajackpots Online ZdarmaMnozí z nás se postavili sibiřské a sumaterské bouři ve stejnojmenných hrách od společnosti IGT (Siberian Storm a Sumatran Storm), aby mohli sklidit své odměny za záchranu tygrů a nalezení drahokamů. Nyní však tento tvůrce výherních automatů přišel s ještě více vzrušující nabídkou vytvořením verze této oblíbené hry s mega jackpotem. Skvělé výplaty za nalezení tygrů a dalších pokladů zůstávají, nyní však máte navíc šanci na hraní o bonusový mega jackpot.

Hrací Automat Siberian Storm Megajackpots Online Zdarma

Máte skvělých 720 možností jak v této hře vyhrát. Všechny tyto možnosti můžete mít ve hře už za pouhých 50 mincí a také si tuto hru můžete zahrát kdekoli chcete na iPadu a jiných mobilních zařízeních.
Pokud máte rádi velké kočky, pak si zamilujete i tyto nádherné tygry a bílé tygry, na které můžete narazit v tomto epickém dobrodružství. To, že za jejich spatření budete ještě navíc odměněni, je jen obrovský bonus navíc.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti