Menu

Seven Lucky Dwarfs

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Seven Lucky Dwarfs

Hrací Automat Seven Lucky Dwarfs ZdarmaVšichni jsme slyšeli příběh o Sněhurce a sedmi trpaslících a tento konkrétní výherní automat zdarma je založen právě na této pohádce. Existuje spoustu fanoušků výherních automatů založených na pohádkových příbězích a tento výherní automat si definitivně získat velkou pozornost. Všechny známé postavy, jako jsou trpaslíci, Sněhurka, zlá královna a dokonce i kouzelné zrcadlo, jsou zde, aby hráčům poskytly maximální zábavu.

Hrací Automat Seven Lucky Dwarfs Zdarma

 

Celá hra je při tom velmi dobře navržena. Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou dovedené do detailů a skvěle ladí s tématem automatu. Šancemi na výhru se tento výherní automat zdarma jen hemží a vylepšit je můžete některými fantastickými bonusovými funkcemi. Čekají na vás spiny zdarma, skvělá desková hra a samozřejmě i wild symbol, který vám vyplatí okamžité výhry.Wild symbol je zároveň tím nejcennějším symbolem tohoto automatu a bere na sebe podobu samotné Sněhurky. Celkem pak máte k dispozici 5 válců s 20 výherními liniemi. Počet výherních linií v tomto výherním automatu zdarma je fixní, takže nebudete mít možnost ho změnit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti