Menu

Scattered Skies

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Scattered Skies

Hrací Automat Scattered Skies Online ZdarmaVýherní automat Scattered Skies je tou pravou automatovou hrou, která vás vezme na výlet po všech možných planetách naší soustavy. Na každé z nich při tom můžete získat hodnotné peněžní výhry.

Hrací Automat Scattered Skies Online Zdarma

 

Pokud jste vždy snili o tom stát se kosmonauty, tak tento výherní automat vám k tomu do určité úrovně pomůže.

Pozadí tohoto výherního automatu je černočerné a vypadá, jako by se natahovalo i z herní obrazovky ven. Automat ale obsahuje i malinkaté třpytivé hvězdy. Celkový vzhled automatu působí velmi jednoduše, ale zároveň ve vás vyvolá pocit, jako by se jednalo o něco opravdu nadpozemského.

Symboly automatu

Na válcích hráči narazí na celou řadu jednotlivých planet, mezi kterými rozeznáte i planety sluneční soustavy. Některé z těchto planet obsahují také své prstence, které jsou tvořeny třpytivým prachem a kameny. Chybět samozřejmě nemohou ani jiná vesmírná tělesa, například komety a asteroidy. Celou hrou vás bude doprovázet i soundtrack, který je ale mírně děsivý a dobrodružný zároveň.

Tento výherní automat vám nabídne zkušební verzi hry zdarma, ve které si můžete zahrát, skvěle se pobavit a při tom neutratit vůbec nic.

Výherní automat Scattered Skies se od ostatních výherních automatů liší tím, že neobsahuje žádnou výherní linii. Hráči si mohou zahrát na celé herní ploše a nemusí se řídit žádným vzorem. Pro vytvoření výherních kombinací stačí spojovat 3, 4 nebo 5 stejných symbolů. Tu nejvyšší výhru získáte při spojení 12 symbolů s tou nejvyšší hodnotou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti