Menu

Samba De Frutas

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Samba De Frutas

Hrací Automat Samba De Frutas Zdarma OnlinePokud jste už někdy chtěli absolvovat cestu do Brazílie, abyste zakusili trošku místní samby, pak nemůžete udělat nic lepšího než si zarezervovat váš lístek přes Samba de Frutas, online výherní automat od společnosti IGT. Získáte nejen šanci protancovat celou noc s králem a královnou samby, také dostanete příležitost za to vyhrát i ceny. Navíc dokonce budete mít šanci užít si mnoha šťavnatých bonusových her včetně wild symbolů, stacked wild symbolů a bonusu Maracas.

Hrací Automat Samba De Frutas Zdarma Online

Tento výherní automat vás doslova dokáže roztančit. Budete mít k dispozici velké množství výherních linií a řadu různých sázkových kombinací. Dokonce si ho budete moci spustit na vašem nejnovějším tabletu nebo iPadu.
Brazílie je zemí hudby a módy. Jakmile uslyšíte první tóny jejich hudby, jediné co budete chtít je obout si taneční boty a dát se do tance. Zdejší tradiční barvy jsou jasné a pestré a toto fantasticky jedinečné hrací pole o velikosti 5×8 naplněné ovocnými stacked wild symboly vyzařuje svoji vlastní atmosféru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti