Menu

Reel Circus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reel Circus

Hrací Automat Reel Circus Online ZdarmaVýherní automat Reel Circus je automatovou hrou, ve které se spojuje krása, talent a divoká příroda.

Hrací Automat Reel Circus Online Zdarma

 

Hrací obrazovka tohoto výherního automatu vás vřele přivítá spolu s několika členy tohoto cirkusu. Můžete narazit například na ženu s vousy, štíhlou akrobatku, která vám ukáže svoji ohebnost a dva muže v modrém oblečení. Jakmile spustíte tento automat a dostanete se do hlavní hry, tak si můžete všimnout, že tento cirkus byl situován do prostorného červeného šapitó. Na válcích narazíte na smutného klauna, lidskou dělovou kouli, principála, maringotku, lachtana, medvěda, lva a slona.

Funkce automatu

I když se jedná o cirkus, tak na vás bude působit tajemnou a zlovolnou atmosférou. Celé představení tohoto cirkusu tak může být pro své návštěvníky opravdovým překvapením.

Pokud chcete vědět, kolik můžete vyhrát, tak se podívejte do tabulky výplat, kde budete mít jednotlivé výhry přehledně uvedeny. Symboly automatu mají různé hodnoty od těch nejnižších až po ty nejvyšší. Pro získání výher ale musíte spojit minimálně tři stejné symboly. Čím více symbolů spojíte, tím vyšší výhry na vás budou čekat.

Hráči mohou výherní kombinace v tomto automatu tvořit ve směru zleva doprava nebo zprava doleva. Wild symbolem tohoto automatu je tygr s nápisem wild, který zároveň funguje jako násobitel výher. Scatter symbolem jsou panáci v modrém.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti