Menu

Red Phoenix Rising

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Phoenix Rising

Hrací Automat Red Phoenix Rising Online ZdarmaVýherní automat Red Phoenix je jedním z těch nejnovějších a nejzábavnějších výherních automatů zdarma z kolekce vývojářské společnosti Red Tiger. Tento automat vám přinese nové výzvy, skvělou grafiku a co je nejdůležitější, pomůže vám otestovat vaše štěstí skvělou nabídkou šťavnatých výher. Je nutné podotknout, že procento návratnosti k hráčům tohoto výherního automatu mnohem vyšší než u většiny ostatních výherních automatů zdarma dostupných na trhu. Automat je prostě tak štědrý, že získání žádných výher není naprosto možné.

Hrací Automat Red Phoenix Rising Online Zdarma

Výherní automat Red Phoenix Rising je inspirovaný čínskou kulturou. Můžete se tak při hraní tohoto automatu naučit pár orientálních kouzel, poznat kouzelné orientální předměty a rozluštit tajemné záhady. Mimo vzrušení vám tento výherní automat nabídne také obrovské výhry, a to při každém roztočení válců. Grafická stránka automatu je atraktivní a pohodová a to stejné platí i o použitých animacích. Opravdovou velikost celého automatu však poznáte, až po jeho spuštění, kdy uvidíte spojení použitých prvků naživo. Dokonce i zkušení hráči bývají tímto výherním automatem na první pohled ohromeni. Průběh hry není za jejím vzhledem o nic pozadu.

Hraje se celkem na 5 válcích se 40 úžasnými fixními výherními liniemi. Vysoký počet výherních linií výrazně zvyšuje vaše šance na získání výher. Prvním krokem k zahájení vaší hry je ale nastavení sázky. Vsadit si můžete částku od 0,2 do 500 dolarů. V tomto skvělém výherním automatu zdarma se nezapomnělo ani na bonusové funkce. Podle mě tou nejúžasnější bonusovou funkcí je wild symbol, ale v nabídce jsou i spiny zdarma a kouzelné krystaly, které vaši výhru mohou vynásobit až 88x.

No comments

Napsat komentář