Menu

Prowling Panther

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Prowling Panther

Hrací Automat Prowling Panther Online ZdarmaInternational Game Technology si vytvořili dobré jméno, když přišli s pár velmi jedinečnými video automaty založenými na divoké přírodě. Hry jako Wolf Run a 100 Pandas jsou velmi oblíbenými u mnohých hráčů už jako opravdová klasika. Tento americký sázkový obr je zde zpět s dalším příspěvkem do této kategorie a tentokrát se ve hře Prowling Panther zaměřil na velké kočkovité šelmy. Ale stojí tato hra za to?

Hrací Automat Prowling Panther Online Zdarma

Co se týče grafické stránky hry, Prowling Panther vypadá velmi elegantně, má svěží vizuální efekty a pěkné pozadí ve stylu džungle. Hra je nápadná už díky zvířatům zobrazených na symbolech. Je tu třeba černý panter, tukan, papoušek a další. Obecně nejsem velký fanoušek symbolů hracích karet, protože si jich můžu užít dosyta ve hrách jako Online Joker Poker. U této hry se mi ale zdá, že se sem tyto symboly opravdu hodí a navíc rád vidím, že jsou zde zobrazeny přesně tak, jak opravdu vypadají v tomto výherním automatu pocházejícím původně z kamenných kasin.
Animace jsou také velmi hezké a průběh hry je velmi plynulý. Při vytvoření výherní kombinace zde zvířata ožívají a vy tak můžete cítit vzrůstající napětí. Tento výherní automat totiž opravdu dává působivý dojem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti