Menu

Pixies Of The Forest

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pixies Of The Forest

Hrací Automat Pixies Of The Forest Online ZdarmaPixies of the Forest je pětiválcový výherní automat s 99 výherními liniemi od IGT. Tento online výherní automat byl vytvořen díky popularitě jeho předchůdce v kamenných kasinech s názvem Secrets of the Forest. Oba dva tyto výherní automaty jsou známé pro pravidelné a časté výhry.
O vizuální a zvukové stránce hry nelze říct nic jiného, než že je kouzelná. Tento výherní automat je skvělý pro své nízké sázky. Se všemi 99 výherními liniemi můžete hrát již se 33 mincemi. Hra je také doplněna wild symboly, bonusovými symboly a volnými zatočeními.

Hrací Automat Pixies Of The Forest Online Zdarma

Pokud jste fanoušky kouzelnických filmů jako Harry Potter, Čarodějky z East Endu a Merlin, pak je výherní automat Pixies of the Forest pro vás tím pravým. Téma této hry se totiž točí kolem kouzelných víl a nekonečných kouzel. Válce jsou umístěny nad čarodějným lesem, a pokud dáváte dobrý pozor, můžete zahlédnout stromové víly skákající z jednoho stromu na druhý. Vše se zdá být tiché a klidné.
Válce jsou zaplněny symboly nádherných okřídlených víl a dále zde naleznete symbol loga hry Pixies of the Forest a klasických hracích karet od esa po kluka. Další dobře platícími symboly ve hře jsou wild symboly a bonusové symboly. Wild symbol v této hře jistě nepřehlédnete a bonusový symbol je zase vaším klíčem k získání volných zatočení.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti