Menu

Pirates SGS

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pirates SGS

Hrací Automat Pirates SGS Online ZdarmaPiráti jsou jedním z těch nejpopulárnějších témat mezi fanoušky výherních automatů zdarma. Kdyby se z vás měl stát pirát, tak je to samozřejmě nelegální, ale každý z nás má svoji temnou stránku, která ho láká k vyzkoušení si života pravých pirátů. Díky zkušenému týmu vývojářů společnosti SGS Universal máte nyní příležitost stát se pirátem a vypravit se na plavbu po širém moři. A co je ještě lepší? K této příležitosti se také pojí možnost získat opravdu hodnotné poklady, které jsou mnohem vyšší, než kdy jakýkoli pirát mohl získat.

Hrací Automat Pirates SGS Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma samozřejmě není jedinou automatovou hrou na trhu, která se tématem pirátů nechala inspirovat. Rozdíl je ale v tom, že vývojářský tým společnosti SGS Universal do tohoto výherního automatu zdarma zahrnul tak kvalitní prvky, na které v jiných automatech opravdu nenarazíte.

V podstatě se jedná o pětiválcový výherní automat zdarma s 20 aktivními výherními liniemi. Počet výherních linií na jedno zatočení se může pohybovat od 1 do 20 a změnit je také možné hodnotu sázky a linii. Nastavení těchto hodnot je velmi jednoduché a nepotřebujete k tomu ani žádné předchozí zkušenosti s výherními automaty. K dispozici máte dvě tlačítka, jedno slouží k nastavení počtu aktivních výherních linií a druhé slouží k nastavení hodnoty sázky na linii. Obě tyto tlačítka naleznete v ovládacím panelu, který je velmi snadný na pochopení. Jedná se o váš nástroj pro změnu jakéhokoli nastavení a pro ovládání celého automatu. Vaše sázky se mohou pohybovat od 0,01 do 5 mincí na každou výherní linii. Tou nejvyšší možnou celkovou sázkou je tak 100 mincí na jedno zatočení. Nabízeným jackpotem je 5000 mincí, které vám vyplatí scatter symbol. Mimo jackpotu vám tento symbol přinese i možnost zahrát si spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti